Vigan WKS17

1.69 kg
Barva
stříbrné

• , zakoupeno v MALL.CZ

• Když konvici zvednu a zase postavím, automaticky se vypne.
    • Na povrchu opravdu nejsou vidět otisky prstů.
    • Má jen rysku pro minimum a maximum vody, nic mezi tím.

Jsme spokojeni, je to jedna z mála konvic s automatickým vypínáním při zvednutí.

• , zakoupeno v OKAY.cz

• Kvalitní

• minimalistický design
    • celkem tichá
    • robustní
    • kvalitní zpracování
    • nemá složitou elektroniku, která odchází

Konev bez složité elektroniky, která ohřeje vodu, je celkem tichá, dobře vypadá a nepopálíte se o ni.
    1,7 litru studené vody ohřeje za čtyři a půl minuty.

Objem
Cestovní
1.69 kg
Barva
stříbrné

Rychlovarná konvice Vigan Mammoth WKS17 vás na první pohled zaujme svým elegantním nerezovým provedením se speciální úpravou proti otiskům prstů.

To znamená, že i při pravidelném používání bude konvice stále vypadat jako nová a stane se ozdobou vaší kuchyně. Dvouplášťové tělo zaručuje, že i během ohřevu vody zůstává vnější plášť chladný a nehrozí riziko popálení.

S objemem 1,7 litru najednou připravíte vodu na čaj či kávu pro celou rodinu i vzácnou návštěvu. Aby voda postupem času negativně neovlivňovala výslednou chuť nápoje, integrovaný filtr zaručuje, že se v konvici neusazuje vodní kámen.

O provozu budete vždy informováni za pomoci světelného indikátoru. Rychlý ohřev zajišťuje vysoký příkon až 2 200 W, takže voda bude dovedena k varu během několika desítek vteřin.

• , zakoupeno v MALL.CZ

• Když konvici zvednu a zase postavím, automaticky se vypne.
    • Na povrchu opravdu nejsou vidět otisky prstů.
    • Má jen rysku pro minimum a maximum vody, nic mezi tím.

• , zakoupeno v OKAY.cz

• Kvalitní

• minimalistický design
    • celkem tichá
    • robustní
    • kvalitní zpracování
    • nemá složitou elektroniku, která odchází

1,7 litru studené vody ohřeje za čtyři a půl minuty.

• , zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• Konvice nevypínala, vrátil jsem ji.

ONLINESHOP.cz (prodejce)

děkujeme za Vaši recenzi produktu. V současné chvíli se Vaší objednávce věnuje reklamační oddělení.
    V případě potřeby nás neváhejte kontaktovat.
    Přejeme pěkný den.
    ONLINESHOP.CZ

• , zakoupeno v MALL.CZ

• Konvice je zvenku teplá, ale nejde se o ni spálit.
    • I když mě mrzelo, že nemá průzor s označením množství vody, rychle jsem si na to zvykla. Minimum a maximum je viditelně označené uvnitř a jinak člověk množství potřebné vody prostě odhadne.
    • Je stabilní a na základně dobře sedí.
    • Kupovala jsem ji v docela velké slevě :-)
    • Je trochu těžší, než jsem byla zvyklá u plastové konvice, ale není to nic hrozného. Dva pláště, díky kterým se nikdo (ani naše zvědavé kotě) nespálí, za to stojí. A také do ní nikdo neprokouše díru, což se někomu do původní plastové podařilo ;-)

S konvicí jsem spokojená a každému ji můžu doporučit.

• Dvojitý plášť
    • Velký výkon
    • Pěkný design

Konvici Mammoth od GM electronic jsem koupil již před 15 lety. Dodnes funguje bez jediné poruchy. Takže při koupi nové rychlovarky byla volba jasná. Pěkný design s nerezovou základnou. Velký objem. Vysoký výkon = rychlý ohřev. Příjemný povrch s úpravou proti otiskům prstů, která zabraňuje i vzniku vápenitých usazenin na povrchu. A pokud neslevil výrobce na kvalitě, byla by pro mne akceptovatelná i dvojnásobná cena. Prostě zatím maximální spokojenost. Výrobek i výrobce, po předchozích skvělých zkušenostech, mohu vřele doporučit.

velká konvice

• perfektní výrobek
    • těžká, nic pro problémy s karpály

Vynikající, bohužel jsem narazil na kus, do kterého byl namontován buď vadný, tedy nevyzkoušený díl, nebo byl namontován tak, že ve výsledku byl nefunkční. Prostě všechno je v lidech. Konvici jsem vrátil, ale doopravdy jenom nerad. S přihlédnutím k tomu, že máme v provozu dvě konvice, a jednu další, která zlobí, a byla právě počátečním důvodem k doplnění inventáře, jsem prozatím rozhodnut s dalším doplňováním chvilku posečkat.
    Konvice vyniká dokonalým zpracováním každého detailu, překvapí opravdu perfektní povrchová úprava i nejpromyšlenější stojan. V žádném případě nechci k tomuto jinak všestranně dokonalému výrobku, kterých je na našem trhu opravdu pomálu, negativní recenzi. Už jsem se smířil s tím, že jsem měl prostě smůlu.
    Jenom snad jedno upozornění na závěr:
    Konvice není vhodná pro osoby, které obtížně manipulují s těžšími předměty. Jednoznačně nejde o vadu, ale v žádném případě bych ji nedoporučoval třeba pro starší seniory, menší děti, nebo osoby, které mají problémy se zápěstím. Na druhé straně použité kvalitní materiály a dokonalé zpracování vám přinesou prakticky dokonalý výrobek reprezentativního vzhledu značně převyšující vše co je nabízeno, často i za více jak dvojnásobnou cenu.na našem trhu,

• Moderní design
    • Nespálíte se o stěnu konvice
    • Horkou vodu při zalévání nápoje nevylíváte všude okolo

Absolutní spokojenost s touto konvicí.