Tefal KI 160511

1.1 kg
Barva
červené

• , zakoupeno v OKAY.cz

V první řadě konvice skvěle vypadá, je lehká a hodí se mi barevně do kuchyně materiál jsem vybrala nerez, připadá mi se sklem nejlepší. Červená konvice je na údržbu praktičtější než sklo. Používám dva dny, ale jsem spokojena. Mohu doporučit, i cena je přijatelná.

• kvalitní, pěkné, dobrá cena
  • , zakoupeno v MALL.CZ

Konvici si vybral žadatel, pro kterého píšu objednávku - Severočeské doly a.s.
    Už konvice TEFAL máme a jsme s nimi spokojeni

Cestovní
1.1 kg
Barva
červené

Varná konvice Skryté topné těleso Objem 1,7 l Vyjímatelný odvápňovací filtr Automatické otevírání Barva červená

2zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v OKAY.cz

• kvalitní, pěkné, dobrá cena
  • , zakoupeno v MALL.CZ

Konvici si vybral žadatel, pro kterého píšu objednávku - Severočeské doly a.s.
    Už konvice TEFAL máme a jsme s nimi spokojeni

• , zakoupeno v MALL.CZ

• dobrý pomocník v domácnosti

spokojenost

• , zakoupeno v MALL.CZ

Po 2 a půl roce přestala fungovat - provoz byl 1x vaření denně. Svítí, ale nehřeje. Levný šmejd. Žádné zvláštní výhody ani nevýhody jinak neměla. Nenadchne, neurazí, ale s takovouhle výdrží je to jen další zbytečná výplň do skládky.

• , zakoupeno v Electro World

Vybrali jsme tento produkt, protože s ním máme dlouhé roky dobré zkušenosti.

• , zakoupeno v Home & Cook

• Kvalitní zpracování.
  • , zakoupeno v Electro World

Konvice má stupidní způsob otevírání horního víčka
    To jsem bohužel zjistil až doma neboť jsem si ji vybral přes internet

• , zakoupeno v MALL.CZ

Nemáme ji tak dlouho ale zatím vyhovuje.