Sencor SWK 2080BK

TOP 32 v kategorii Rychlovarné konvice

Sencor SWK 2080BK

Seznamte se s rychlovarnou konvicí Sencor SWK 2080BK ze zdravých materiálů Jsem váš nový pomocník do domácnosti, Sencor rychlovarná konvice SWK 2080BK. Vyhovuju požadavkům na...
Garantovaný nákup z Svítidla RENT.cz

Skladem • 1 variantaProdloužená záruka69 Kč98 % • 5 101 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta110 Kč98 % • 9 062 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč99 % • 5 305 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč80 % • 415 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč97 % • 26 091 recenzíShop roku 2022 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 variantaDoplňkové služby40 Kč95 % • 2 658 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta40 Kč96 % • 3 629 recenzíDalší informace
Do 2 týdnů • 1 varianta49 Kč96 % • 10 692 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma96 % • 4 083 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta55 Kč94 % • 1 521 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč98 % • 47 216 recenzíShop roku 2022 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta55 Kč97 % • 16 075 recenzíShop roku 2022 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta44 Kč96 % • 13 013 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaProdloužená zárukaDoplňkové služby50 Kč99 % • 10 658 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta99 Kč98 % • 10 555 recenzíShop roku 2022 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 variantaProdloužená zárukaDoplňkové služby50 Kč98 % • 3 478 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč94 % • 39 358 recenzíShop roku 2022 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 variantaDárek99 Kč88 % • 16 316 recenzíDalší informace

• Hezký design
    • Objem 2 l
    • Příjemné, modré LED osvětlení při provozu
    • Konvice je pomalá - 2l vody uvaří za 5,5 minut

Konvici jsem pořídil jako náhradu za starou konvici Concept podobné konstrukce, která po 5 letech dosloužila. Ta původní měla navíc možnost volby 5 teplot ohřevu. Tuto funkci jsem však nikdy nepoužil, protože vodu ohřívám výhradně za účelem přípravy černého čaje, takže jsem zvolil levnější variantu, která se vypne chvíli po dosažení varu.
    Nová konvice vypadá i funguje dle očekávání, jenom upozorňuji, že není nejrychlejší. Ohřev 2l vody zabere v průměru pět a půl minuty .

Po všech stránkách skvělá, už mám druhou v pořadí a koupila jsem opět tu samou

Automatické vypnutí při varu
Bezpečnostní pojistka
Ukazatel hladiny vody

Seznamte se s rychlovarnou konvicí Sencor SWK 2080BK ze zdravých materiálů
Jsem váš nový pomocník do domácnosti, Sencor rychlovarná konvice SWK 2080BK. Vyhovuju požadavkům na zdravý životní styl , protože při mé výrobě byly použity pouze kvalitní materiály BPA free. Mé tělo tvoří borosilikátové sklo, které je odolné vůči prudkým změnám teplot a do vody neuvolňuje nebezpečné mikročástice ani zápach. Topné dno je vyrobeno z kvalitní nerezové oceli. Vždy tedy uvařím vodu v perfektní kvalitě, kterou můžete využít i na přípravu kojenecké stravy a nápojů.

Mám skvělý objem 2 l
Pozvěte své přátele na čaj. Pojmu až dva litry vody a rychle je přivedu k varu, neboť se pyšním příkonem 2200 W.

Sencor mi dal elegantní skleněné tělo a modré podsvícení
Jsem skutečný elegán s kovovým podstavcem a skleněným tělem. Při vaření vody navíc modře svítím, takže příprava horkého nápoje pro vás bude skutečným zážitkem. Snadno si zkontrolujete, kolik vody jste do mě dali podle značek na mém těle.

Jsem ideální pomocník pro snadnou a bezpečnou přípravu vody
Otevřete mě jediným stiskem tlačítka, které mám šikovně na víku. A hned po ruce na horní části rukojeti najdete spínač. Jsem vybavená ochranou proti přehřátí, takže nikdy nebudu vařit naprázdno. Po dosažení bodu varu se automaticky vypnu. Padnu dobře do ruky, protože mám ergonomicky tvarovanou rukojeť s protiskluzovými vroubky. Prostřednictvím středového 360° STRIX konektoru mě vždy vrátíte na podstavec ve správné poloze.

Šetřím práci s údržbou
Moje dno, které kryje topnou spirálu, je vyrobeno z kvalitní nerezové oceli SUS 304, která si zachovává své vlastnosti i při vysokých teplotách a netvoří se na ní vodní kámen. Navíc, vyjímatelný filtr ve výlevce zachytí všechny případné nečistoty a usazeniny. Když se zašpiním, stačí mě otřít vlhkým hadříkem. Podstavec s konektorem ale čistěte bez vody.

Hlavní přednosti varné konvice

• Skleněná rychlovarná konvice s modrým podsvětlením a objemem 2 l
  • Filtr pro zachycení nečistot a usazenin
  • Vyrobena z materiálů bez obsahu BPA

Popis varné konvice
Objem 2 litru
Rychlý ohřev vody díky vysokému příkonu 2200 W
Elegantní provedení
Efektní modré vnitřní podsvícení
BPA free materiály (vhodné pro přípravu kojenecké stravy)
Borosilikátové sklo (odolné vůči změnám teplot)
Vyjímatelný filtr na nečistoty a usazeniny
Ochrana proti přehřátí při zapnutí bez vody
Automatické vypnutí po dosažení teploty varu
Ergonomicky tvarovaná protiskluzová rukojeť
Uskladnění síťového kabelu v podstavci
Tlačítko na víku zajistí snadné otvírání
Oboustranný vodoznak
Topné dno z kvalitní nerezové oceli SUS 304, která nekoroduje ani při vysokých teplotách
Středový 360° STRIX konektor pro snadné umístění na podstavec
Jednoduchá uživatelská obsluha
Snadné čištění a údržba

Příslušenství
Skleněná konvice
Podstavec se středovým konektorem a napájecím kabelem

Technický popis
Jmenovitý příkon: 2200 W
Jmenovitý objem konvice: 2 l
Hmotnost: 900 g (bez podstavce)
Jmenovitý rozsah napětí: 220 – 240 V
Jmenovitý kmitočet: 50/60 Hz

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta59 Kč95 % • 243 047 recenzíUdržitelný e-shopDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč98 % • 87 803 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč97 % • 86 655 recenzíShop roku 2022 - VítězDalší informace

4zákazníci nedoporučují produkt

• Konvice je pomalá - 2l vody uvaří za 5,5 minut

Po všech stránkách skvělá, už mám druhou v pořadí a koupila jsem opět tu samou

• , zakoupeno v Eberry.cz

• Vidět kolik vody se dává
  • Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta59 Kč95 % • 243 047 recenzíUdržitelný e-shopDalší informace
    Skladem • 1 varianta69 Kč98 % • 87 803 recenzíDalší informace
  • , zakoupeno v planeo.cz

Zatím jsem jenom vyzkoušela jednou uvařit vodu, abych měla jistotu, že funguje - bude to dárek k Vánocům.

spokojenost

zboží odpovídá nabídce

• , zakoupeno v planeo.cz

konvice je kvalitní

• , zakoupeno v KupToTu.cz

spokojenost

• , zakoupeno v MALL.CZ

• Dobrá cena, hezký vzhled.

• Rychle uvařená voda