Sencor SWK 1810WH

Objem 1,8 l Oboustranný vodoznak Vyjímatelný a omyvatelný filtr pro zachycení nečistot a usazenin Uskladnění síťového kabelu v podstavci Topné dno z nerezové oceli se...
Garantovaný nákup z ONLINESHOP.cz

Skladem • 1 varianta59 Kč97 % • 6 232 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč98 % • 87 819 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta55 Kč94 % • 1 521 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta55 Kč93 % • 321 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč98 % • 47 233 recenzíShop roku 2022 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta55 Kč97 % • 16 078 recenzíShop roku 2022 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 variantaProdloužená zárukaDoplňkové služby50 Kč99 % • 10 662 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaProdloužená zárukaDoplňkové služby50 Kč98 % • 3 478 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDoplňkové služby40 Kč95 % • 2 659 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč92 % • 511 345 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč94 % • 39 359 recenzíShop roku 2022 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta99 Kč88 % • 16 317 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč94 % • 14 486 recenzíShop roku 2022 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta35 Kč94 % • 6 162 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč97 % • 86 671 recenzíShop roku 2022 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč96 % • 11 032 recenzíDalší informace

Bezpečnostní pojistka
Ukazatel hladiny vody

• levný
  • , zakoupeno v Alza.cz

• Tuto konvici jsme už měli a po 4 letech odešla. Byli jsme s ní hodně spokojeni. Jsme rádi, že je pořád MOŽNOST JI KOUPIT. Doufám, že nám bude sloužit stejně dobře a dlouho, jako ta první.

• Funguje
    • Trochu horší kontrola hladiny vody.
    • Zbytečně dlouho vaří než vypne, skoro půl minuty.

Objem
Bezpečnostní pojistka
Ukazatel hladiny vody

Objem 1,8 l
Oboustranný vodoznak
Vyjímatelný a omyvatelný filtr pro zachycení nečistot a usazenin
Uskladnění síťového kabelu v podstavci
Topné dno z nerezové oceli se zakrytou topnou spirálou
Snadné otevírání víka stisknutím tlačítka v horní části rukojeti
Bezpečnostní zajištění víčka v uzavřené poloze
Trojnásobné bezpečnostní jištění:
   • Ochrana proti přehřátí při zapnutí bez vody
   • Automatické vypnutí při sejmutí z podstavce
   • Automatické vypnutí po dosažení bodu varu
Středový 360° konektor
Přepínač zapnuto/vypnuto s podsvětlením
Vhodná i pro sluchově postižené zákazníky (světelná indikace provozu)
Příkon 2000 W
Hmotnost bez podstavce: 650 g
Napětí a frekvence: 220-240 V, 50 Hz

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta99 Kč96 % • 492 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč95 % • 243 156 recenzíUdržitelný e-shopDalší informace

Dokumenty

• levný

• Funguje
    • Trochu horší kontrola hladiny vody.
    • Zbytečně dlouho vaří než vypne, skoro půl minuty.
  • Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta99 Kč96 % • 492 recenzíDalší informace
    Skladem • 1 varianta59 Kč95 % • 243 156 recenzíUdržitelný e-shopDalší informace

bezproblémové užívání

• , zakoupeno v MALL.CZ

Používám krátce,ale jsem zatím spokojená, ohřívá rychle, dobře se otvírá

• , zakoupeno v Lékárna.cz

Již jsem tuto konvici kupovala a jsem s ní spokojená.

kvalitní

• , zakoupeno v MALL.CZ

Konvice se mi líbila, možná jsem měla vzít o něco menší, ale byl to můj výběr.

• , zakoupeno v UNI HOBBY

zatím používáme krátce, ale jsme spokojeni.

• Zpracování
    • Objem