Sencor SWK 1746WH

Skrytá topná spirála
Automatické vypnutí při varu
Bezpečnostní pojistka
Ukazatel hladiny vody

• , zakoupeno v PAS s.r.o.

• Objem 1.8l, provedení
    • Jedná se už o výběhový model
  • , zakoupeno v MALL.CZ

Mám ji jenom pár dní ale jsem spokojený není hlučná a hezký posvícení :-)

• , zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• nekape ani po létech užívání

Chceteli konvici, která nekape z nalévací hubice, tak není jiná volba.

ONLINESHOP.cz (prodejce)

děkujeme Vám za Vaše pozitivní hodnocení na naše zboží.
    Budeme se těšit na Váš případný další nákup.
    Přejeme Vám krásně strávený víkend.
    ONLINESHOP.cz

Ukazatel hladiny vody

SENCOR SWK 1746 KONVICE

Objem 1,8 l
Nerezové provedení
Oboustranný vodoznak s vnitřním osvětlením při ohřevu vody
Vyjímatelný a omyvatelný filtr pro zachycení nečistot a usazenin
Uskladnění síťového kabelu v podstavci
Topné dno z nerezové oceli se zakrytou topnou spirálou
Speciálně designovaná výlevka proti odkapávání (Anti-Drip)
Praktické tlačítko na otevírání víčka
Zajištění víčka v uzavřené poloze
Trojnásobné bezpečnostní jištění:
Ochrana proti přehřátí při zapnutí bez vody
Automatické vypnutí při sejmutí z podstavce
Automatické vypnutí po dosažení bodu varu
Vnitřní modré podsvětlení
Vhodná i pro sluchově postižené zákazníky (světelná indikace provozu)
Středový 360° konektor Sunlight
Příkon 2000W
Hmotnost 1,3 kg

Dokumenty

• , zakoupeno v PAS s.r.o.

• Objem 1.8l, provedení
    • Jedná se už o výběhový model
  • , zakoupeno v MALL.CZ

Mám ji jenom pár dní ale jsem spokojený není hlučná a hezký posvícení :-)

• , zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• nekape ani po létech užívání

Chceteli konvici, která nekape z nalévací hubice, tak není jiná volba.

ONLINESHOP.cz (prodejce)

děkujeme Vám za Vaše pozitivní hodnocení na naše zboží.
    Budeme se těšit na Váš případný další nákup.
    Přejeme Vám krásně strávený víkend.
    ONLINESHOP.cz

• zatím funguje
  • , zakoupeno v MALL.CZ

Tichý provoz což mě překvapilo, cenově velmi dostupná, jsem spokojená :)

• , zakoupeno v domacitechnika.cz

• tichá při vaření vody
    • rychle přivede vodu k varu
    • objem 1,8l v pohodě stačí pro 4člennou rodinu
    • super modré podsvícení při vaření
    • zatím o žádné nevím

Varnou konvici použiváme teprve týden, ale zatím jsme s ní max. spokojeni. Je tichá a rychle uvaří i plnou konvici. Hlavně z ní při nalévání neodkapává voda.
    Objem 1,8l je pro naši 4člennou rodinu víc než vyhovující. Nehledě na poměr ceny, výkonu a objemu.
    Za nás mohu tento výrobek vřele doporučit.

• , zakoupeno v T.S.BOHEMIA a.s.

• jednoduché doplnování vody, rychlost varu, pěkná
    • slabé podsvícení

• vzhled
    • podsvícení
    • velká oboustranná odměrka
    • jednoduché otevírání a zapínání (konvici lze ovládat i jednou rukou)
    • jednoduchá údržba (při zanesení vodním kamenem stačí vyvařit octem, při zašpinění povrchu konvice stačí otřít)

Mám už druhou konvici (první byla součástí vybavení předchozího bydlení) a jsem nadmíru spokojená. Po dvou letech používání se doba ohřevu vody trochu prodloužila (při větším množství vody) a konvice při ohřevu trochu píská. Tak snad mi ještě chvíli vydrží.

• Vyměnitelný filtr
    • Čitelnost odměrky
    • Modré podsvícení :-)
    • Možná trochu hlučnější

Mám ji zatím 14-dni, ale vše perfektní. Zkoušel jsem i jak dlouho trvá uvařit celou konvici a trvá to skoro 6 minut (4 minuty 1L)
    Myslím že dobrý poměr cena/výkon

• , zakoupeno v Sencor-eshop.cz

• pěkná kombinace kovu a bílé barvy plastu
    • dobrá cena
    • možná jen déle trvá než začne vařit, má 2000W příkon
    • ale není to nic hrozného

zatím spokojenost-používáme ji necelý týden