Jako přihlášený uživatel máte možnost nastavit si zobrazení Heureky.

Zobrazit původní Heureku

Sage BKE820BSS

99 %

V porovnání cen u tohoto produktu již není zařazen žádný obchod.

Popis produktu

Parametry produktu

Objem
1.7 l
Materiál nádoby
nerezové
Filtr
ano
Hmotnost
1.711 kg
Rozsah regulace teploty
80 - 100 °C
Regulace teploty
ano
Skrytá topná spirála
ano
Bezpečnostní pojistka
ano
Ukazatel hladiny vody
ano

Recenze

 • , zakoupeno v SlevyElektro.cz

  Doporučuje produkt

  100 %

  stejný výrobek používáme již 10 roků.

 • , zakoupeno v DNO elektro

  Doporučuje produkt

  100 %

  Kvalita zpracování.

 • , zakoupeno v CESK, s.r.o.

  Doporučuje produkt

  100 %

  • Perfektní
  • Nic

Parametry produktu

Objem
1.7 l
Materiál nádoby
nerezové
Filtr
ano
Hmotnost
1.711 kg
Rozsah regulace teploty
80 - 100 °C
Regulace teploty
ano
Skrytá topná spirála
ano
Bezpečnostní pojistka
ano
Ukazatel hladiny vody
ano

Popis produktu

Varná konvice Sage BKE820 potěší především milovníky lahodného čaje a dobré kávy. Již na první pohled Vás upoutají podsvětlená tlačítka na otočné ovládací základně, která umožňují nastavit až pět různých teplot vody pro ideální přípravu čaje nebo kávy. S rychlovarnou konvicí Sage již není třeba hlídat teplotu vody pro přípravu bílého či zeleného čaje, stačí jen stisknout tlačítko s požadovanou teplotou. Kvalita a teplota vody jsou důležitými faktory ovlivňujícími výslednou kvalitu a chuť připraveného čaje. Varná konvice Sage BKE820 umožňuje nastavení teploty tak, abyste mohli poznat tu nejlepší chuť svého oblíbeného čaje nebo kávy. Funkce Keep Warm pak zajistí udržení nastavené teploty po dobu 20 minut.

Varná konvice s nastavitelnou teplotou Sage BKE820 je prvotřídním výrobkem. Bezpečnostní mechanismus tlumeného otevírání víka po stisknutí tlačítka sám otevře víko konvice pro rychlejší a snadnější plnění.
Samozřejmostí je i provedení v kvalitní nerezové oceli, což dotváří celkový dojem této technologicky i designově vydařené konvice ze serie 800.

FUNKCE KEEP WARM (UDRŽENÍ TEPLOTY)

Varná konvice Sage BKE820 je vybavena praktickou funkcí KEEP WARM, kterou lze použít před, v průběhu nebo po dokončení ohřevu vody. Jakmile voda dosáhne nastavené teploty ve stupních Celsia, funkce KEEP WARM bude tuto teplotu udržovat po dobu 20 minut. Pokud je  stisknuto tlačítko 100° a současně aktivována funkce KEEP WARM bude voda přivedená k varu udržována při teplotě přibližně 95°C po dobu 20 minut. Funkci KEEP WARM lze aktivovat také kdykoli během ohřevu nebo do jedné minuty po jeho ukončení. Je-li aktivní funkce KEEP WARM, konvice se automaticky vypne v případě, že je sejmuta z podstavce.

RŮZNÉ TEPLOTY VODY

Elektronický ovládací panel nabízí volbu pěti různých teplot ve stupních Celsia pro přípravu různých druhů čajů nebo kávy: 80°, 85°, 90°, 95° a 100°.

OPTIMÁLNÍ TEPLOTA VODY PRO PŘÍPRAVU ČAJE A KÁVY

Vzhledem k tomu, že různé druhy čajů se pěstují v odlišných podmínkách a vyžadují rozdílné procesy zpracování, je nutné pro rozvinutí jejich jedinečné chuti a aroma zajistit kvalitní vodu a optimální teplotu vody.

Všeobecně platí, že příliš horká voda způsobí vyluhování tříslovin a dalších substancí a výsledný nápoj má hořkou chuť až pachuť. Čaj zalitý příliš chladnou vodou bude mít mdlou až vodovou chuť, protože se aromatické a chuťové složky uvolnily z čajových lístků jen málo.

Pokud tedy například přelijeme zelený čaj, bílý čaj nebo čaj Oolong příliš horkou vodou, může dojít k přepaření čajových lístků, které se projeví v hořké a trpké chuti hotového nápoje.

Dále platí, že příliš dlouhé louhování čajových lístků se může projevit v hořké a nepříjemné chuti, zatímco příliš krátká doba louhování způsobí slabou a neurčitou chuť výsledného nápoje.

Pro dosažení optimální chuti a aroma doporučujeme nastavit na vaší varné konvici KE 8010 teplotu doporučenou pro váš oblíbený čaj nebo kávu.

OCHRANA PŘI CHODU NAPRÁZDNO

Rychlovarná konvice Sage BKE820 je vybavena bezpečnostním zařízením, které ji chrání proti přehřátí v případě uvedení do provozu s nedostatečným množstvím vody. Pokud takováto situace nastane, ohřev konvice se zastaví a zazní nepřetržitý tón. Tlačítka START/ CANCEL a KEEP WARM budou blikat červeně. Jakmile konvice dostatečně vychladne, bezpečnostní zařízení se automaticky odblokuje.
Pro zvýšení bezpečnosti je konvice opatřena přídavnou tepelnou ochranou. Pokud dojde k přehřátí, konvice se automaticky vypne, aby nedošlo k dalšímu poškození.

Rychlovarná konvice s nastavením teploty

Rychlovarná konvice je vybavena praktickou funkcí KEEP WARM pro udržení nastavené teploty vody. Správná příprava vybraných druhů čaje vyžaduje dosažení bodu varu a ochlazení vody na požadovanou teplotu v závislosti na připravovaném čaji.

Dokonalé zpracování každého detailu, vysoce kvalitní materiály, stylový design a využití nejmodernějších technologií předurčují spotřebiče Catler k častému a dlouhodobému používání i v těch nejnáročnějších domácnostech.

Nastavitelná teplota vody
Funkce pro udržení nastavené teploty
Zvuková signalizace
Stylový design a jednoduché ovládání

Nastavení teplot podle druhu připravovaného nápoje: 80°C, 85°C, 90°C, 95°C a 100°C
Funkce Keep Warm pro udržení nastavené teploty po dobu 20 minut
Mechanizmus tlumeného otevírání víka
Zvuková signalizace dosažení nastavené teploty / varu
Automatické vypnutí a ochrana proti přehřátí při zapnutí bez vody

Napětí: 220 – 240 V ~ 50 Hz
Příkon 2200 W
Použité materiály: litá nerezová ocel, slitina ušlechtilých kovů, vysoce odolný plast

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Hodnocení produktu

8zákazníků doporučuje produkt
0zákazníků nedoporučuje produkt
99 %průměr z 10 hodnocení
5
10 ×
4
0 ×
3
0 ×
2
0 ×
1
0 ×

Zákazníci nejčastěji zmiňují

Tento produkt prozatím nemá dostatek hodnocení

 • , zakoupeno v SlevyElektro.cz

  Doporučuje produkt

  100 %

  stejný výrobek používáme již 10 roků.

 • , zakoupeno v DNO elektro

  Doporučuje produkt

  100 %

  Kvalita zpracování.

 • , zakoupeno v CESK, s.r.o.

  Doporučuje produkt

  100 %

  • Perfektní
  • Nic
 • , zakoupeno v MNOHO

  Doporučuje produkt

  100 %

  Hezká,tichá a neuniká pára.Doufám že vydrží.

 • , zakoupeno v ChefShop

  Doporučuje produkt

  100 %

  • Design
  • Kvalita zpracování
 • , zakoupeno v MNOHO

  Doporučuje produkt

  100 %

  • Měli jsme podobnou konvici a tato jí plně nahradila.
  • Nemám žádné připomínky
 • , zakoupeno v DNO elektro

  Doporučuje produkt

  100 %

  Ceně plně odpovídající a ospravedlňující kvalita.

 • Doporučuje produkt

  90 %

  • Krásný design, opravdu hodně málo plastu. Vlastně jen ryska, víko a rukojeť. Víko je průhledné a krásně se táhle samo otevírá při zmáčknutí tlačítka. Je to efektní. Na výběr z 5 stupňů teploty vody. Program na udržení teploty vody. Kvalitní zpracování.
  • Zatím nic, používáme zatím jen krátce.

  Stačilo konvici 2x vyvařit horkou vodou a vůbec nebyla cítit plastem. Hned v provozu. Jednotlivá tlačítka na energetickém zdroji jsou pěkně podsvícená. Při ukončení varu zvukové upozornění. Kvalitní provedení, jak na pohled tak na pohmat.
  Jakmile naplněnou konvici nasadíte na zdroj automaticky se aktivuje a posvítí jednotlivá tlačítka programů. Ovládá se velmi jednoduše a to tak, že vyberete program a spustíte tlačítkem Start/stop. Na pohmat pěkně zpracovaná nic se nekýve a nepraská. Dle mého je tišší než standartní konvice je slyšet vlastně jen na začátku. Je výkonná a voda je za chviličku ve varu, dobu jsem neměřila, ale je opravdu rychlá.