Russell Hobbs 21281-70

2 kg
Barva
červené

Kvalitni,neotrely design,cervena,barva,
    vynikajici uchopove vlastnost,ve dvou variantach.
    Spokojenost,vybirala jsem ,z nepreberneho mnozstvi,
    varnych konvic,porovnavala,plusy a minusy a trefila jsem se ,na vybornou.
    Shrnuto,podtrzeno,skvela,volba.

• , zakoupeno v ExaSoft.cz

Jsem s konvicí velice spokojená. Oceňuji, že je nerezová, má velice rychlý ohřev, ukazatel množství vody je dobře viditelný, je neskutečně tichá, skvěle se drží, lze nastavit délku kabelu, má nadčasový design. Tuto konvici můžu jen doporučit!

• PĚKNÝ DESIGN
    • RYCHLÝ OHŘEV

2 kg
Barva
červené

Varná konvice Russell Hobbs Legacy Red 21281-70

K oslavě 60 let inovací, kdy Russell Hobbs předvedl první varnou konvici s automatickým vypínáním, byla navržena speciální edice varných konvic. Russell Hobbs představuje novou konvici Legacy v červeném designu. Russell Hobbs představuje nový design a stylově lesklé zpracování. Tato zářivě červená konvice bude zajisté ozdobou Vaší kuchyně. Má také velké množství moderních prvků. Uvaří šálek vody do 55 sekund. Novinka pro jaro 2015 na muj-russellhobbs.cz

Jednoduché a ergonomické nalévání

Díky speciálnímu výročí uvádíme rukojeť, která umožňuje snadné přenášení a plnění konvice tekoucí vodou. Vizuálně přitažlivá rukojeť umožňuje ergonomické ovládání při zvedání a nalévání. Tento unikátní design překonává kyvadlový efekt spojený s tradičním vzhledem varné konvice.

Rychlá zóna vaření

Označení 1, 2 nebo 3 šálky Vám pomůže k uvaření množství vody, které potřebujete. Ideální pokud potřebujete uvařit rychle vodu nebo máte chuť pouze na jeden horký nápoj.

Specifikace rychlovarné konvice

Skryté topné tělísko

Prostor pro skladování kabelu

Odnímatelné víko

Odnímatelný a omyvatelný filtr

Ochrana proti chodu na sucho

Indikátor množství vody

Automatické vypnutí

Barva červená 2400 W

Objednávejte pod kat. číslem 21281-70

Kvalitni,neotrely design,cervena,barva,
    vynikajici uchopove vlastnost,ve dvou variantach.
    Spokojenost,vybirala jsem ,z nepreberneho mnozstvi,
    varnych konvic,porovnavala,plusy a minusy a trefila jsem se ,na vybornou.
    Shrnuto,podtrzeno,skvela,volba.

• , zakoupeno v ExaSoft.cz

• PĚKNÝ DESIGN
    • RYCHLÝ OHŘEV
  • , zakoupeno v MALL.CZ

• snadná manipulace a dvě možnosti držení
  • , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

• Konvice je krásná

Jen mě mrzí,že je opět vyrobená v Číně,tak doufám,že něco vydrží.

• , zakoupeno v Electro World

• Rychle přivede vodu k varu.

Nádherný design. Rychle uvaří vodu. Maximální spokojenost.

• , zakoupeno v MADER.cz

• Konvice je krásná tvarem i barvou,vodu uvaří poměrně rychle.
    • Jen při nalévání vody si člověk musí zvyknout na víčko,které nelze jen odklopit,což jsem od začátku věděla.

Jsem spokojená,chodím se kochat pohledem na můj nový spotřebič.Prozatím splňuje má očekávání.

• , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

• Konvice je krásná, kávička je uvařená za chvíli. Retro styl je úžasný, mohu jen doporučit.
    • nemám nic a doufám, že to tak zůstane

Hledala jsem krásnou a přitom spolehlivou konvici a jsem moc spokojená. Názory ostatních kupujících jsem přečetla a moc mi pomohly v rozhodování. Konvice potřebuje více místa (široká základny), ale v kuchyni se vyjímá jako solitér. Všem doporučuji - je nejen krásná, ale voda v ní se uvaří rychle a její provoz je tichý. Mohla by být levnější, ale šla jsem do toho i tak a jsem spokojená.