Russell Hobbs 21150-70

• Stupnice množství vody
    • Bez zvukové signalizace
    • Vaří vodu celkem rychle
    • Pěkný nadčasový design

Tuto konvici jsem zakoupila již podruhé, protože její předchůdkyně po 5 letech spolehlivého provozu začala pomalu dosluhovat. Jsem moc ráda, že se mi ji ještě podařilo sehnat, protože má všechno, co potřebujeme - viz. výhody produktu. Tuto kombinaci parametrů se mi nepodařilo u žádné jiné konvice najít.

• nastavení požadované teploty
    • tichá
    • displej svítí neustále

Konvici jsem volil pro možnost vaření si zeleného a bílého čaje v práci, zaujala mě možnost nastavit si požadovanou teplotu ve velmi široké škále (25st - 100st) a k tomu relativně nízká cena. Jsem velmi překvapen fungováním konvice, neboť je velmi tichá. Mohla by pravda vařit vodu rychleji, ale to je jen drobný detail, který na funkci nemá žádný vliv.

• , zakoupeno v OKAY.cz

konvice super, ohřívám vodu na mlíčko miminku a super rychlost, dřív jsem se trápila s horkou vodou nebo málo teplou, teď nastavím teplotu a je to akorát a hlavně rychle.

Objem
bílé
Rozsah regulace teploty
60 - 100 °C

Varná konvice Russell Hobbs Precision Control 21150-70

Pro lepší chuť Vašich nápojů, zkuste varnou konvici Russell Hobbs Precision Control. Pokud jste milovníky speciálních čajů či kávy, které vyžadují správnou teplotu vody, pak je pro Vás řešením konvice Precision Control. Speciální čaje, kvalitní káva nebo horká čokoláda? Věděli jste, že teplota vody, kterou používáte může mít vliv na jejich chuť? A proto Russell Hobbs vyvinul Precision Control konvici, což znamená, že si můžete vytvořit svůj teplý nápoj s použitím vody se správnou teplotou. Precision Control Konvice má variabilní ovládání teploty s LCD displejem, takže můžete snadno nastavit teplotu, kterou potřebujete. Novinka pro jaro 2014 na muj-russellhobbs.cz

Specifikace rychlo varné konvice

Instantní káva - 75°C 1.7L kapacita 360° kruhová základna

Skryté topné tělísko

Prostor pro uskladnění kabelu

Bezpečnostní víko

Odnímatelný, omyvatelný filtr proti usazeninám

Ukazatel množství vody

• tichá
    • displej svítí neustále

• , zakoupeno v OKAY.cz

• , zakoupeno v KOVOSLUŽBA Praha

Nový produkt, zatím minimální zkušenost.

• , zakoupeno v muj-RussellHobbs.cz

• - možnost volby konečné teploty
    • -velmi dobře se drží v ruce
    • -ukazuje aktuální teplotu vody
    • - nic

- konvici doporučuji,jsem s ní spokojená

• neodpovídají nastavené teploty

při nastavení teploty 40 stupňů se voda ohřeje někdy na 50, 45 stupňů, zřejmě proto, že topná spirála vypíná právě až v době dosažené teploty

• Dá se nastavit i teplota 95 °C,
    • Menší otvor pro nalévání vody

Doporučuji, spokojenost.

• , zakoupeno v Alza.cz

• Teplotní volba
    • Malé odklopení víčka

Jsem spokojená, konvice má pro nás očekávané funkce a je tichá

• termoregulace a cena

OK

• Pekny design,moznost regulace teploty
    • Konvice porad!!!24hodin denne sviti modrym displayem a ukazuje aktualni teplotu vody,i studene

Ok