Russell Hobbs 20160-70

Barva
stříbrné

• , zakoupeno v SOFTCOM.cz

• rychlá doba varu, při vylévání neukápne, dobré tlačítko na otevírání víka
    • trošku hlučná, ale zatím jsem neobjevila tichou konvici :-)

• Světelná signalizace
    • Možnost nastavení teploty
    • Úžasný tvar nálevky
    • Jednoduché ovládání teploty
    • Chybí mi zvuková signalizace, konvice totiž při vaření vody na určitou teplotu ani "necvakne".

Skvělá, barevná konvice do každé rodiny! Barevná signalizace jasně odlišuje teplotu vody a plynuje přechází z jedné barvy do druhé podle teploty vody. Navíc má úžasnou nálevku, díky které nebryndáme vodu. Nastavení teploty je jednoduché, stačí dvakrát cvaknout a je hotovo navíc je konvice za dobrou cenu a dělá přesně to, co se po ní chce. Jedinná nevýhoda je opravdu jen zvuková signalizace. Při varu na 100 konvice cvakne, čímž dá na jevo, že je "hotovo"... při ohřevu na jinou teplotu ale žádný signál u konvice není.

jsem spokojen

1.45 kg
Barva
stříbrné

Popis:

Konvice Illumina je vybavená unikátním světelným kruhem, který mění barvy podle toho, jako je zahřáta voda. Jedním pohledem tak zjistíte, jestli je uvařená na správní teplotu. Kruh taktéž mění barvu, když se voda ochlazuje.

•  70°C (Zelený čaj)
  •  80°C (Bílý čaj)
  •  90°C (Káva)
  •  100°C (Černý čaj)

Důležité funkce:

• Vysoce lesklý povrch s panelem z kartáčované nerez oceli a reliéfním logem
  • Reliéfní čtvercový vzor
  • 2400W

2zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v SOFTCOM.cz

• rychlá doba varu, při vylévání neukápne, dobré tlačítko na otevírání víka
    • trošku hlučná, ale zatím jsem neobjevila tichou konvici :-)

• Světelná signalizace
    • Možnost nastavení teploty
    • Úžasný tvar nálevky
    • Jednoduché ovládání teploty

jsem spokojen

• , zakoupeno v K24.cz

• Po připravení vody požadované teploty barevný proužek zhasne až po několika minutách, i když je konvice úplně prázdná.
    • Když po uvaření vody o 70°C konvici vyprázdním a vrátím na stojan, začne občas svítit zelená barva značící 80°C.

Barevnou indikaci jsem čekal trošku lepší - modrá, která má značit 70°C svítí v rozsahu 0 - 70, což ale naštěstí pro zelený čaj nevadí. Chybějící zvukový signál hotového ohřevu je otázkou vkusu - barevný proužek pouze přestane blikat.

• pěkně vypadá
    • kvalitní zpracování
    • teplota indikovaná barvou světla
    • zpočátku se mi zdála trochu hlučnější

• - pěkný design
    • - volba teploty
    • - plná konvice - uvařena do cca 4 minut
    • mírně hlučnější, ale není to obtěžující

Konvová konvice s možností regulace teploty. S výrobkem jsem spokojen.

• , zakoupeno v muj-RussellHobbs.cz

• hezky vypadá,dobře se ovládá

spokojenost - doporučuji

• , zakoupeno v muj-RussellHobbs.cz

• výhoda nastavení ohřevu vody

líbila se mi vždycky konvice s podsvícením. A tak, když se mi polámala stará, tak jsem byla rozhodnutá. Vyhovuje mi, že je nerezová a má dobře tvarovanou výlevku.

• , zakoupeno v muj-RussellHobbs.cz

Mám s touto značkou velice dobré zkušenosti ještě když jsem pracovně působil ve Skotsku.

• , zakoupeno v muj-RussellHobbs.cz

• - spolehlivost a působivé barevné funkce na konvici

Zkušenosti s předcházející konvicí s termostatem od výrobce TEFAL nebyly dobré: Nespolehlivá funkce termostatu a nakonec neopravitelná závada vypínače. Konvice Russell Hobbs 20160-70 je zatím spolehlivá a příjemně se ovládá. Příště bych asi volil konvici se zaručenou tichostí provozu, ale jde o marginální požadavek. S konvicí Russell Hobbs 20160-70 zatím spokojenost. Od výrobce Russell Hobbs máme i jiné výrobky, se kterými jsme rovněž spokojeni.