Russell Hobbs 14684-80

Produkt nemá žádné parametry.

• , zakoupeno v Nakupka.cz

• velmi rychlá
    • málo hlučná
    • elegantní

jsem velmi spokojena

Produkt nemá žádné parametry.

Russell Hobbs Allure  14684-80, Úžasná Allure varná (rychlovarná) konvice Russell Hobbs má 360° kruhovou základnu, takže je vhodná pro praváky i pro leváky. Má 3kW rychlé vaření, kapacitu 1.7 litru.

Technické parametry:

Designová varná konvice s reliéfním logem

Vysoce kvalitní nerez ocel s matným povrchem

Elegantní Russell Hobbs logo tvoří designový prvek

Manuální tlačítko pro odklopení víka

Skryté topné tělísko

Varný podstavec z nerez oceli

Odnímatelný, omyvatelný vodní filtr proti usazeninám

Ochrana proti chodu na sucho

Ukazatel množství vody

• velmi rychlá
    • málo hlučná
    • elegantní

jsem velmi spokojena

Konvice má zajímavý design, dobře se drží, nalévá a vylévá voda. Na co jsem si nemohla zvyknout, je její hlučnost. Dříve jsem měla plastovou konvici (nebyla téměř slyšet), věděla jsem, že nerezové jsou hlučnější, ale takovou intenzitu zvuku jsem neočekávala. Konvice je slyšet ve vedlejším pokoji i přes zavřené dveře. Uvažovala jsem o vrácení. Nakonec jsem si zvykla. Když je v konvici na dně malý zbytek vody, jde hůře vylít. Jinak vaří dobře a rychle. Není ničím cítit. Jako velkou výhodu hodnotím možnost vaření jakéhokoliv množství vody (není stanoveno minimum).Konvice se velmi dobře dává na podstavec, okamžitě sedí a není třeba s ní kroužit, dokud se nechytí.