Rohnson R 797

Rozsah regulace teploty
60 - 100 °C

• , zakoupeno v ELECTRO

Obchod doporučuji!!

• , zakoupeno v T.S.BOHEMIA a.s.

Nejprve jsme byli zmateni ,že to po uvaření bliká . Konev vaří rychle a i zapípá dokončení vaření. pro mě spokojenost!!

• , zakoupeno v ITex24.cz

stříbrné
Rozsah regulace teploty
60 - 100 °C

ROHNSON R-797

Top model rychlovarné konvice R-797 značky Rohnson v nerezovém provedení a atraktivním designu.Konvice R-797 má objem 1,8 l, příkon 2 kW i ukazatel teploty a režimu na LED displeji.U konvice R-797 je možnost nastavení teploty na 60, 70, 80, 90 a 100 °C, také se může chlubit funkcí udržování teploty “Keep warm”.

Technické parametry:

Objem 1,8 l

Příkon 2000 W

LED displej – ukazatel teploty a režimu

Tlačítko Zapnuto/Vypnuto 5 teplotních nastavení: 60, 70, 80, 90, 100 °C

Funkce udržování teploty “Keep warm”

Bezpečnostní pojistka proti přehřátí a proti spuštění bez vody

Ukazatel hladiny vody. Vyjímatelný filtr proti vodnímu kameni 360º otočný kruhový podstavec

Nerezové ploché dno se zakrytou topnou spirálou

Uskladnění síťového kabelu v podstavci 220-240 V ~ 50 Hz, 1850-2200 W

3zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v ELECTRO

Obchod doporučuji!!

• , zakoupeno v T.S.BOHEMIA a.s.

• ovládání (teplota po 10 a 5 °C)
    • na aktuální nabídku konvic ne nejhorší design
    • teplota by před vařením společně s tl. zapnutí nemusely blikat
    • teplota by nemusela během vaření blikat (namísto toho například se občas střídat s aktuální teplotou)
    • zvuková signalizace u 90, 100 °C (slyším i bez toho, kdy se dovařilo)
    • teplota po 5 °C je možná pouze, pokud je zapnutá fce udržení teploty

Po ani ne 4 dnech fce, po té, co jsem si uvařil 1. KÁVU, jsem zjistil, že konvice ve stavu před vařením vydává zvuk nějakého trafa (transformátoru). Ten se ozve po každé, když blikne teplota. Při vaření se toto již neděje, ačkoliv teplota bliká.

• , zakoupeno v ITex24.cz

• dobrá cena,snadná obsluha

• konvice v nástavci nestabilní, na rovném povrchu se "viklá" - jdu vrátit

• tichý chod

• Pěkný vzhled

Vybrali jsme na doporučení a vyhovuje.

• , zakoupeno v MALL.CZ

• zajímavý vzhled, regulace teploty
    • poměr cena/kvalita/funkce
    • Dlouho svítící kontrolka spouštění. Prvně to člověk považuje za vadu.
  • , zakoupeno v MALL.CZ

• Konev vás upozorní že voda dovarila. Moc se mi líbí a jsem s ní spokojená :)

• hezky vypadá
    • plná se vaří cca 10 minut
    • nefunguje zvukový signál
    • nejde vypnout, jen ze zdi
    • vaří vodi i s otevřeným víkem

něco tak špatného se vidí málokdy