Rohnson R 773

0.9 kg
Barva
oranžové

• , zakoupeno v MALL.CZ

• Sklo, osvětlení,dobře se čistí.
  • , zakoupeno v MALL.CZ

Tento produkt jsem si vybral z důvodu barvy která mi vyhovovala, konvice je skleněná a podsvícená, tak je krásně vidět kdy je třeba lépe vyčistit. Není cítit, voda se uvaří celkem rychle. Prostě kvalta za rozumnou cenu.

• , zakoupeno v ALFA.cz

• žádná.

Skvělá čitelnost množství vody.

Objem
1.7 l
Materiál nádoby
skleněné
Cestovní
0.9 kg
Barva
oranžové

Skleněná rychlovarná konvice R-773 má objem 1,7 l, průhledné varné sklo a modrou LED světelnou indikaci uvnitř konvice. Používání konvice je bezpečné, neboť se automaticky vypne po dosažení bodu varu. Rovněž disponuje bezpečnostní pojistkou proti přehřátí.

Skleněná rychlovarná konvice R-773:

Příkon 2000 W

Objem 1,7 l 360° otočný kruhový podstavec

Modrá LED světelná indikace vnitřního prostoru (prstencově po obvodu topné desky)

Nerezové ploché dno se zakrytou topnou spirálou

Voda uvařená ve skleněné konvici je bez zápachu

Ukazatel hladiny vody

Omyvatelný filtr proti vodnímu kameni

Mechanizmus pro tlumené otevírání víka

Automatické vypnutí

Bezpečnostní pojistka proti přehřátí

Tlačítko zapnuto/vypnuto

Ergonomicky tvarovaná rukojeť

Uskladnění síťového kabelu v podstavci

2zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v MALL.CZ

• Sklo, osvětlení,dobře se čistí.

• , zakoupeno v ALFA.cz

• žádná.

Skvělá čitelnost množství vody.

• , zakoupeno v T.S.BOHEMIA a.s.

Krátká doba, ale jsem spokojen.

• , zakoupeno v T.S.BOHEMIA a.s.

používán krátce, oproti dražší varné konvici, kterou používáme v práci mně přijde tento přístroj trochu křehký. Vybrala jsem si skleněnou konvici, protože z plastové jsem po varu cítila zápach plastu.

• Dobré, levné
  • , zakoupeno v MALL.CZ

• Plní svoji funkci,jak jsem očekával
  • , zakoupeno v ELECTRO

Zatím jsem spokojená

• , zakoupeno v ELECTRO

Hezky svítí

• skleněná
    • modré podsvícení
    • barevný design
    • modrá LED dioda praskla po půl roce
    • někdy se stávalo že nevypla a vařila stále dále

Varnou konvici koupenou z Datartu jsem dala reklamovat.
    Výrobek neopravili a vrátili mi zpět peníze.