Philips HD9359/90

2 228 Kč
Garantovaný nákup z PATRO.cz

Skladem • 1 varianta79 Kč96 % • 6 157 recenzíDalší informace
Skladem • Více variant59 Kč98 % • 2 037 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma97 % • 52 882 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Do 2 týdnů • 1 variantaZdarma97 % • 61 376 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta99 Kč93 % • 18 987 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč98 % • 96 915 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč92 % • 511 789 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta35 Kč95 % • 6 171 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč95 % • 245 612 recenzíShop roku 2023 - VítězUdržitelný e-shopDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč94 % • 83 273 recenzíDalší informace

stříbrné
Rozsah regulace teploty
40 - 100 °C

• , zakoupeno v Alza.cz

• Teplota vody dle potřeby.
  • , zakoupeno v MALL.CZ

Spolehlivá značka.

• , zakoupeno v MALL.CZ

• Stupňová regulace
    • Nerez uvnitř
    • Není podsvícená, nesvítí jak vánoční stromek
    • Opakující se zvukový signál
    • Samovypnutí
    • Chybí číselné údaje o množství vody. Je zde pouze 1 l a 1.7 l.
    • Na konvici byla nalepena samolepka. Po jejím odstranění je konvice znehodnocena. Pod samolepkou má konvice světlejší barvu. Lepidlo nadělalo paseku.

I když je konvice lehce nedomyšlená a štve mě, že na ni výrobce nalepil nesmyslnou samolepku, která ji poškodila, jsem s produktem spokojená. Doufám, že dlouho budu, tak jako s jinými spotřebiči Philips v naší domácnosti.

Objem
Barva
stříbrné
Rozsah regulace teploty
40 - 100 °C

Rychlovarná konvice s regulací teploty. Objem 1,7 l. Materiál nerezová ocel. Středový konektor 360°. Automatické vypnutí. Ochrana proti vaření bez vody. Úložný prostor pro kabel. Ploché topné těleso. Protiskluzové podložky. Vypínač. Signalizace dokončení. Kontrolka zapnutí přístroje. Plnění víkem i hubičkou. Mikrosítko 200 µm. Délka kabelu 0,75 m. Rozměry 230 × 188 × 257 mm.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta99 Kč93 % • 18 987 recenzíDalší informace

• bytelná kovová nádoba (drátěnkou jde mýt vodní kámen uvnitř)
    • hodně otevřené víko (drátěnkou jde mýt vodní kámen uvnitř)
    • páčka otevření víka na držadle (ne na víku)
    • pípne po dosažení teploty vody
    • nastavitelná teplota
    • velká ovládací tlačítka, rozeznatelná i bez brýlí
    • ovládací tlačítka umístěná vodorovně
    • zvolená teplota rozeznatelná i bez brýlí
    • držadlo bezpečně chrání před dotykem horkého kovu
    • držadlo bezpečně chrání při vylévání před unikající párou
    • vysoká cena
    • nejde nastavit 70° a 90°C
    • když konvice netopí, nezobrazuje momentální teplotu vody
    • trochu neúplný návod
    • trochu menší základna by byla úspornější

Přestože konvice je docela drahá, neumí nastavit liché desítky stupňů. Pro čaje vyžadující teploty 70° a 90°C se tato konvice nehodí. Kdyby tvar základny nemusel být kruhový, mohl výrobce vyrobit základnu, která by nezabírala tak moc místa na stole. Návod obsahuje jen bezpečnostní a likvidační doporučení. Chybí popis, jak konvice signalizuje, že voda už je resp. ještě není ohřátá, zda konvice právě hřeje nebo nehřeje. Není těžké pár pokusy vše vyzkoumat, ale v návodu by takový popis měl být. Největší nedostatek vidím v tom že, pokud v konvici je neznámo jak teplá voda, konvice nesignalizuje teplotu vody. Po samočinném vypnutí konvice signalizuje dosažení zadané teploty ještě nějakou chvíli. Ale pak všechna tlačítka zhasnou a konvice nic nesignalizuje. Když jsem si vodu ohřál a nechal odstát, lze teplotu zjistit jen tímto zdlouhavým postupem: Stisknu 40°C. Když konvice nereaguje (tj. tlačítko 40°C se nerozsvítí), voda je teplejší než 40°C a konvice ji proto odmítá ohřát na 40°. Pokračuju stiskem tlačítka 60°C. Atd. Jakmile tlačítko zůstane svítit, znamená to, že voda je chladnější než hodnota na tlačítku, které zůstalo naposledy svítit, protože konvice rozsvícením oznamuje, že je ochotná spustit ohřev.

• , zakoupeno v Alza.cz

• Teplota vody dle potřeby.

• Zvukové signály
    • Desing
    • Tichá
    • Keep warm
    • Nastavitelná teplota
    • Nic jsem nenašla

Varnou konvici jsem si vybrala neb ta naše doma jede neustále.
    Potřebovala jsem výkonnou konvici co mi připomena zalít čaj , a že voda je hotová. Nastavení teplot je paráda. Elegantní. krásně hodí do jaké koly kuchyně. Takovou pomocnici co se mi připomene již nevracím :-)

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• Regulace teploty vody, funkce KEEP WARM, zvukový signál, design

S rychlovarnou konvicí jsem nadmíru spokojená. Dlouho jsem hledala konvici, která by měla možnost regulace teploty vody. Konvice je opatřena také zvukovým signálem, který vydá, když je voda zavařená. Velkou výhodou je také funkce 'KEEP WARM', která udržuje teplotu vody po dobu 30min. Regulace teploty vody má skvělé využití například při přípravě bylinných čajů, které piji několikkrát denně. Tuto konvici mohu jen doporučit!!!

• Nastavitelná teplota
    • velký vylévací otvor
    • zvukový signál a připomenutí
    • moderní design
    • tichý chod
    • nízká hmotnost

S konvicí jsme moc spokojeni. Nastavení různých teplot je veliká výhoda při přípravě čaje i ovesných kaší. Po dovaření vám dá konvice vědět pípnutím a pokud si ji nevšímáte, po 2 minutách se pípnutím opět připomene.

• Možnost nastavení teploty 40,60,80,100 stupňů
    • Funkce keep warm udrží nastavenou teplotu až 30 minut
    • Nerezové tělo
    • Filtrační sítko
    • Ochrana proti přehřátí
    • Tichý chod
    • Zvukový signál ohřátí vody na požadovanou teplotu

Tento produkt mě zaujal kvůli možnosti nastavení teploty, velmi mě překvapila funkce keep warm která udrží požadovanou teplotu až 30 minut. Mám ráda kávu a jelikož mám 2 letou dceru moc času na vypití teplé kávy nemám, tudíž pro mě ideální nastavit vodu na 80 stupňů a káva s mlékem je k pití okamžitě. Dlouho jsem hledala vhodnou konvici a tato mě zaujala na první pohled i svým vzhledem, spodní panel na kterém je konvice umístěna je velmi dobře přehledný a ovládání snadné. Konvici rozhodně doporučuji splnila všechny mé očekávání. Určitě jí využije maminka která má miminko na umělém mléce a potřebuje vodu na určitou teplotu ale využití najde v jakékoliv domácnosti.

• nastavitelná teplota
    • fce "keep warm"
    • nezerové tělo
    • filtrační sítko
    • hezký design
    • plastová základna

Nejvíce kvituji možnost volby teploty ohřevu, a to skrze čitelně umístěna tlačítka. Problém s ovládáním tak nebudou mít ani osoby stašího věku. Za zmínku stojí rovněž funkce "keep warm", která uchovává danou teplotu až po dobu 30 minut.

Samotná konvice je tvořena kombinací nerezu a plastu, což působí velmi elegantně, co se vzhledové stránky týče. Současně má však lesklý finiš povrchu tendenci zviditelnit každou šmouhu či otisk, to je však asi daň za hezký design.

V neposlední řadě bych zmínil integrované sítko, které sice trochu zpomaluje průtok vody, ale zajistí jeji výbornou kvalitu.

Měl bych-li výrobku něco vytknout, pak je to jeho základna, ta působí až příliš plastově a prázdná konvice má po usazení na tuto základnu malé vůle (pohybuje se do stran). To však nemá na funkčnost výrobku žádný vliv a proto ho celkově hodnotím velmi kladně!

• Konvice je skvělý pomocník pri vaření a přípravě dětské stravy, tak i pri přípravě kávy nebo zeleného čaje, když si mohu vybrat, na kolik chci vodu ohřát. Tlačítko keep warm využíváme velmi často.
    • -

Konvice se nám velmi osvědčila, jen bychom ještě uvítali displej, kde by byla vidět aktuální teplota v konvici. Jinak velká spokojenost.

• Nastavení teplot 40°C (ale i 60, 80, 100)
    • Funkce keep warm (udržení teploty 30 minut)
    • Poměrně hlasitá signalizace konce vaření
    • Chybí teplota 90°C

Pěkná, funkční rychlovarná konvice s předvolbou teplot na 40, 60, 80, 100 °C a s funkcí udržení teploty. Konvice je na 1,7l což znamená dostatečně pro běžné používání v domácnosti. Pro mě osobně k nezaplacení ohřev na 40°C, což je teplota pro přípravu umělého mléka a funkce keep warm, která udrží teplotu 30 min stejnou.

• Špičková kvalita zpracování moderních materiálů
    • Originální design
    • Ergonomická rukojeť, která neklouže
    • Funkce regulace a udržení teploty
    • Automatické otevírání víka
    • Ochrana proti přehřátí
    • Široká výlevka
    • Zvukový signál
    • Přiměřená délka kabelu díky úložnému prostoru
    • Tichý chod
    • Snadné čištění
    • Otočná základna
    • Skrytá spirála
    • Chybí tlačítko na 90 stupňů Celsia

Konvice je vyrobena ze špičkových materiálů v podařeném moderním designu, který bude bez výjimky zdobit každou kuchyni. Vyzdvihl bych ergonomické zpracování rukojeti, která při manipulaci neklouže. Povrch konvice je bez jakékoli vady a snadno se čistí. Základna je v optimální velikosti, neklouže, je otočná, je stabilní a zajišťuje veškerý komfort. Talčitka jsou dostatečně velká pro každý prst. Chybí mi snad jen tlačítko na 90 °C. Kabel základny je přiměřeně dlouhý a nikde nepřekáží díky úložnému prostoru. Výborná funkce je regulace a udržování teploty, která je naprosto geniální a ušetří spoustu času. Také zvukový signál před a po uvaření vody je výborný nápad. Nicméně během delšího používání bude určitě vhodné konvici odvápnit v závislosti na intenzitě používání a stupni tvrdosti vody v lokalitě použití. Objem 1,7 litru zaručuje kompaktní velikost konvice tak, aby nezabírala příliš místa i pro menší prostory. Celkově jsem nadšený a utracených peněz určitě nebudete litovat.