Morphy Richards 43891

• Zatim nic
  • , zakoupeno v Alza.cz

• Vypadá krásně i v reálu, je docela rychlá a pěkná do ruky
    • lepší vodoznak - musí se natočit proti světlu, aby byl dobře vidět

Tvarově velice zajímavá konvice, v kuchyni krásně vypadá, dobře se ovládá, dobře vaří i docela rychle, má signalizaci po uvaření vody. Jediné, co mi trochu vadí je ten vodoznak, ale to si člověk za čas zvykne.

• , zakoupeno v Electro World

Objem konvice 1,5 l

Vodoznak jednostranný

Skrytá spirála

Ano

Filtr vodního kamene a nečistot

Uložení na podstavci otočné

Kategorie

Varná konvice

Specifické funkce

Signalizace varu pískáním (lze deaktivovat)

Popis

Ultramoderní design v broušeném nerezu, průhledný vodoznak, signalizace varu pískáním (lze deaktivovat)

Barva nerez

• Design
    • hluk při vaření
    • rychlost (pomalost) vaření
    • horký plášť
    • není moc vidět, kolik máte uvnitř vody
    • víko jde těžko otevřít
    • objemná základna, na lince zabere hodně místa
    • nevydržela ani do konce záruky (ale možná je to plus, aspoň jsme se jí mohli zbavit)

Konvici jsme si koupili, protože se nám moc líbila, Pan prodavač nám ji navíc vylíčil jako super produkt vysoké kvality. Tak jsme překousli i docela vysokou cenu a měli konvičku, která v kuchyni vypadala fakt hezky. Nicméně vařila celkem pomalu a hlučně, celý povrch se rozpaloval, hladina vody nebyla okénkem vidět ..zkrátka funkčností nás nenadchla. Nakonec těsně před koncem záruky přestala fungovat. Závada byla kvalifikována jako neopravitelná a my jsme rádi přijali nabídku na vrácení peněz.

• , zakoupeno v Nakupka.cz

Asi nejlepší řešení mezi retro konvicemi

• - design
    • - dobře se nalévá
    • - zvuková signalizace
    • - velmi špatně čitelný vodoznak na téměř černém podkladu
    • - doba varu nic moc
    • - kovové tělo není tepelně izolované a při nepozornosti hrozí spálení
    • - držák konvice je z plastu a při ohřevu vyloženě smrdí

- konvici bych nedoporučil,protože zápory převažují nad klady a to bych u výrobku této cenové kategorie nečekal

Konvice mne velice zklamala.Všude na fotografiích nafocený průhledný vodoznak.Nám byl dodán kouřový,vůbec není poznat kolik je v konvici vody.Dost velká závada na tak drahou konvici.Po této zkušenosti koupi nedoporučuji.

• , zakoupeno v Spořílek.CZ

naprosto splnil očekávání, hezký vzhled a dobrá funkčnost

• pěkný design, ohřev vody rychlý, dobře se drží za rukojeť, při nalévání nekape voda kolem, pískání po dovaření lze vypnout
    • víčko konvice jde poměrně ztuha odklopit, ale možná se časem ochodí

Rozhodně doporučuji k nákupu.

• , zakoupeno v Spořílek.CZ

upřednostňuji výrobky Morphy Richards, protože jsem doposud byla vždy spokojena

• skutecne pekny nerezovy design, ohrev vody rychly, tak jak by mel byt u noveho vyrobku
    • bohuzel, nutna opatrnost, plášt konvice neni izolovan proti teplote vrouci vody, pri doteku moznost popaleni

velmi pekna