Kenwood SKM 110

Barva
stříbrné

• , zakoupeno v Obchody24.cz

• krásná, celkem lehká, mnohem tišší než eta, co jsme měli předtím

Uvidíme, jak dlouho bude dobře sloužit, zatím jsme nadšená :)

• Dobra cena za kvalitu
    • Skvela manipulace
    • Moc hezky design
    • Kvalitni material
    • zadne

Skvela, kvalitni konvice,pekny design,lehonka.U me znacka Kenwood za 1*.Jsem maximalne spokojena.

• pěkný design

Cestovní
1.9 kg
Barva
stříbrné

Požadujete pro svou kuchyň eleganci a retro nádech ? Pak je tu pro vás nerez varná konvice Kenwood SKM 110 s nálevkou pro snadnou přípravu horkých nápojů.Objem konvice činí 1,6l a disponuje světelným vypínačem a ukazatelem hladiny vody. Varná konvice Kenwood SKM 110 má otočnou základnu o 360°C a skryté topné těleso. Varná konvice má horní úchyt s protiskluzového materiálu a spodní lemující hrana konvice je z tvrzeného plastu.     objem 1,6 l odnímatelný filtr ukazatel hladiny vody osvětlený vypínač prostor pro uložení kabelu – lze nastavit délku kabelu 360° základna design nálevky pro snadné nalévání skryté topné těleso broušený kov

2zákazníci nedoporučují produkt

• Design
    • Rychlost ohřevu
    • Hlučnost
    • Po 2 letech koroze u výlevky
    • Údaj měrky dost zkresluje skutečné množství vody a rosí se
    • Nejvíc mi vadí, že při úplném naklopeni konvice, abych ji vylil, se vařící voda dostane až na madlo a hrozí popaleni vodou a taky voda teče kam nemá.
    • Někdy se neumí vůbec vypnout.

Už bych si ji nekoupil.

• , zakoupeno v Obchody24.cz

• krásná, celkem lehká, mnohem tišší než eta, co jsme měli předtím

Uvidíme, jak dlouho bude dobře sloužit, zatím jsme nadšená :)

• Dobra cena za kvalitu

Super

• příjemný přenos
    • dobře čitelná stupnice
    • neestetický vypínač

Chodím pro vodu delší vzdálenost a plná konvice se příjemně nese bez bolesti loketního kloubu. V tomto typu varných konvic chybí širší výběr bez designových výstřelků.

• , zakoupeno v KASA.cz

• vybrala jsem si tento výrobek,protože mám doma již kuchyňský robot Kenwood
    • má pěkný design

výrobek bych doporučila ostatním