Kenwood SKM 034

černé

• Krásný desing

• konvice je opravdu pěkná, dobře se drží
    • horní víčko jde špatně sundat
    • zásadní problém je pro mě lživost fotografií produktu - opravdu mě zklamalo, že horní držadlo a víčko ze silikonu jsou ŠEDÉ, nikoli černé, jako je barva konvice a jak je patrné z fotografií! Nejdříve jsem chtěla konvici vrátit, opravdu ji ta barva hyzdí. Ale nakonec si ji nechám - funkčnost splňuje a je opravdu dobrá, až na tu barvu...

Jediné opravdu velké zklamání jsou šedé komponenty, které z fotek nejsou patrné a ani nejsou nikde napsané. Podle fotek jsem myslela, že i horní držadlo a víčko jsou ze silikonu v černé barvě, nikoli světlé šedé :-(

ONLINESHOP.cz (prodejce)

Dobrý den, děkujeme za Vaši recenzi produktu, jsme rádi, že je spokojenost jak s výrobkem, tak s našimi službami. Těšíme se na Vaše další nákupy.
    ONLINESHOP.cz

• , zakoupeno v T.S.BOHEMIA a.s.

• Zatím vše ok.

Cestovní
1.38 kg
Barva
černé

Rychlovarná konvice z řady kMix.

Parametry:

Objem (l): 1.25
Příkon (W): 2200
Ukazatel množství vody: ANO
Podstavec: středový konektor - 360°
Typ ohřevu: ukrytá topná spirála - ploché dno
Regulace teploty: NE
Filtr: vyjímatelný odvápňovací
Cestovní: NE
Výklopné víko: bezpečnostní
Materiál: nerez
Provedení výrobku: černá barva, nerez

• SURE GRIP držadlo

• konvice je opravdu pěkná, dobře se drží
    • horní víčko jde špatně sundat

ONLINESHOP.cz (prodejce)

ONLINESHOP.cz

• , zakoupeno v T.S.BOHEMIA a.s.

• Zatím vše ok.

• Je opravdu moc hezká
  • , zakoupeno v EURONICS

• Funkčnost, Pevné provedení. Žádný plastový křáp.
    • Perfektní Design.
    • Rychlý tichý ohřev.
    • Vrchní víčko těžko odnímatelné.

Doporučuji tento produkt. Není to žádný plastový křáp. Super design, pevné provedení.

• , zakoupeno v domacitechnika.cz

• úžasný retrodesign
    • drží dlouho teplotu

netradiční kousek do kuchyně, který budou návštěvy obdivovat. Jen buďte ve střehu, ať jej nepostavíte na sporák :-D

• , zakoupeno v Expert.cz

• Splňuje nejen funkční,ale i estetické požadavky do naší
    • kuchyně. Obsah je menší ,což nám ale vyhovuje.
    • Nic.

Splňuje nejen funkční,ale i estetické požadavky do naší
    kuchyně. Obsah je menší ,což nám ale vyhovuje.

• , zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• kvalitní provedení, design, velikost "tak akorát"

Krásná konvice, tichá, dobře se drží. Jsme nadšeni celá rodina. Ježíšek to dobře vybral ;-)

• vzhled
    • velikost
    • vodoznak
    • rukojeť
    • tichá
    • plastové součástí uvnitř konvice
    • horší kvalita nerezu-po prvním vaření mapa na dnu
    • při opětovném vaření musí být pauza,jinak sama nevypíná,vypínač potřebuje čas na restart
    • soustavně zamlžený vodoznak
    • při max.objemu vody trvá delší dobu vypnutí při varu

Je pěkná,cena neodpovídá kvalitě.

• , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

• krásný design
    • pohodlné užívání
    • tichá
    • zatím, po pár dnech užívání nic

Hledala jsem dlouho, toto byl jasný vítěz.