Kenwood JKM 076

Garantovaný nákup z BScom s.r.o.

Skladem • 1 varianta59 Kč95 % • 243 156 recenzíUdržitelný e-shopDalší informace

Ukazatel hladiny vody

• , zakoupeno v Alza.cz

• Bezchybný provoz
  • , zakoupeno v domacitechnika.cz

• Malá konvice mi vyhovuje.
    • Nic.

Tohle je druhá konvice,první přestala fungovat po dvou letech.Přesto mě to neodradilo,vyhovuje mi .

• , zakoupeno v Expert.cz

• Malé rozměry na 1/2l vody
    • nerezová
    • rychlá co se týče uvaření vody, vzhledem k watáži (800W)
    • ideální na cesty, osobně používám v nákladním vozidle, kde jsem limitovaný měničem 24V na 220V
    • snad by mohl být odnímatelný podstavec

Regulace teploty
Ochrana proti přehřátí
Skrytá topná spirála
Ukazatel hladiny vody

Rychlovarná konvice Kenwood  JKM 076 o objemu 0,5l s příkonem 800W v černém provedení skvěle zapadne do vaší krásné kuchyně. Konvice je kombinace nerez/plast a disponuje skrytým topným tělesem a otočnou základnou. Zapnutí je osvětleno a horní víko je sklápěcí. Konvice Kenwood JKM 076  má omyvatelný a vyjímatelný odvápňovací filtr, úchyt konvice je z protiskluzového materiálu.

Příkon (W) 800

Objem (l): 0.5 - 2 šálky

Ukazatel množství vody

• Typ ohřevu: ukrytá topná spirála - ploché dno
  • Filtr: omyvatelný; vyjímatelný odvápňovací

Výklopné víko bezpečnostní

Provedení výrobku  černá barva

Kompaktní kovová konvice, vhodná na malé objemy

Široká nálevka pro snadné nalévání a plnění

Dvojité okénko pro kontrolu hladiny vody

Sklápěcí víko

Osvětlené tlačítko vypnutí/zapnutí

Vyjímatelný a omyvatelný filtr

• , zakoupeno v Alza.cz

• Bezchybný provoz
  • , zakoupeno v domacitechnika.cz

• Malá konvice mi vyhovuje.
    • Nic.

• , zakoupeno v Expert.cz

• Malé rozměry na 1/2l vody
    • nerezová
    • rychlá co se týče uvaření vody, vzhledem k watáži (800W)
    • snad by mohl být odnímatelný podstavec

malá watáž, utáhne mi ji měnič v kamiónu