Hyundai VK830BE

• spokojenost

poškodil se spináč

• , zakoupeno v ePROTON.cz

• Hezký vzhled, velký objem, rychlý ohřev

Produkt jsem si vybrala kvůli barvě, aby mi konvice ladila do kuchyně.
    Rozhodně už jej ale nebudu kupovat přes internet a raději vyzkouším přímo při nákupu v obchodě.
    Dvakrát jsem jej musela vrátit kvůli vadě výrobku a neměla jsem konvici ani po dvou týdnech. Nakonec jsem ji koupila v kamenném obchodě.

• , zakoupeno v Elme.cz

• design,cena
    • bohužel vadný kus(tekla)

smůla na vadný kus jinak hezká,ergonomický design..

Objem
béžové

Rychlovarná konvice

Objem 1,7 l

Bezkabelová – „cordless“ – snímatelná z podstavce

Skryté topné těleso z nerez oceli

Otočná o 360°

• vzhled
    • objem
    • příkon
    • životnost

Koupila jsem si konvici z důvodu dosloužení předešlé a chtěla jsem nějakou levnější, pěknou, plastovou s hustým sítkem. Ze začátku sloužila dobře, byla jsem spokojená, ale nyní je na čase poohlédnout se po jiné, která vydrží snad déle a nebude cákat vodu tam, kam nechci a sítko nepraskne.
    Jinak se používala snadno, lehce. Bez konvice si vaření čaje už nedovedu představit, často používám i na ohřev vody, kterou pak naleju do hrnce, protože je to rychlejší :-D

• , zakoupeno v ePROTON.cz

• Hezký vzhled, velký objem, rychlý ohřev

Produkt jsem si vybrala kvůli barvě, aby mi konvice ladila do kuchyně.

• , zakoupeno v Elme.cz

• design,cena
    • bohužel vadný kus(tekla)

smůla na vadný kus jinak hezká,ergonomický design..