Hyundai VK700BE

• , zakoupeno v Elektro KVART

• vše perfektní , konvice bezvadná

Naprostá spokojenost

• pěkný vzhled, výkon, objem,
    • ani při varu vody plné konvice nedochází k rozstřiku vody přes vylévací zobáček, otvírací víčko pomocí pružinky a čudlíku :-),
    • neukapává a ani neztéká voda po těle konvice při a těsně po nalévání vody do šálků

• , zakoupeno v KASA.cz

konvici jsem si objednala bílou a dorazila skoro žlutá, v krabici chyběla varná část. Konvici jsem úspěšně reklamovala a objednala jinou ze stejného obchodu. Vizuelně byla celkem hezká...

Objem

• Typ ohřevu: ukrytá topná spirála - ploché dno
  • Regulace teploty: NE
  • Filtr: omyvatelný
  • Cestovní: NE
  • Výklopné víko: bezpečnostní se zámkem/západkou
  • Materiál: nerez

objem 1,7 l barevné nerezové provedení bezkabelová – „cordless“ – snímatelná z podstavce skryté topné těleso z nerez oceli středový konektor otočná o 360° automatické vypnutí ochrana proti přehřátí ochrana proti chodu naprázdno ukazatel stavu vody vyjímatelný a omyvatelný filtr světelná kontrolka provozu příkon 2000 W napětí 230 V ~ 50 Hz barva slonová kost

Rozměry výrobku:

• vše perfektní , konvice bezvadná

Naprostá spokojenost

• pěkný vzhled, výkon, objem,

• nefunguje

Krásná barva, a to je vše.

• , zakoupeno v Alza.cz

• hezký design, dobře se drží v ruce, dobrá manipulace
    • delší doba ohřevu, sítko není dostatečně vysoké, usazený kámen vám může padat do hrnečku, pokud to rychle nalejete

vzhledem k ceně vyhovující

• , zakoupeno v Kamenný obchod

spokojenost

• , zakoupeno v ElektroInternet.cz

• barva
    • poměrně hlučná, když se zapne...hned na začátku je fakt hlučná

pro a proti nic moc nemám, jen si myslím, že za 1000kč nenabízí vůbec ale vůbec nic

• vydržela ani ne rok...

nekupujte je nevyhovující...

• , zakoupeno v KASA.cz

• Po častém používání nelze otevírat víko čudlíkem. Musím víko otevřít ručně.

Používám konvici více jak 2 roky. Už bych tuto konvici nekupoval kvůli špatně řešenému otevírání víka.

• - většina výrobců uvádí bílou barvu (zde je už obrázek správně)
    • je skoro žlutá
    • - dodáno bez základny

vybrala jsem si ji, že se mi vzhledově líbila, překvapilo mě že je lehká, barva žlutá a dorazila bez základny. Původně jsem uvažovala o barvě nerez, ale radši si objednám jinou... Od Hyundai jsme současně objednali i toustovač a chyběl návod se záručním listem.