Hyundai VK319

Odpovídá tomu, co jsem od konvice očekávali

• , zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• Komunikace s obchodem skvělá
    • Konvička dorazila poškozená

Konvičku jsem vrátila za velké vstřícnosti Heureky i Onlineshopu.
    Peníze za vrácené zboží mi budou zaslány na můj účet. Kdy, nevím. Nemusela jsem zboží vracet prostřednictvím Pošty, ale svozová firma si ho sama odvezla, pouze jsem ho zabalila. Děkuji předem, Kostečková

Objem

• Výklopné víko: bezpečnostní
  • Materiál: plast
  • Barva: bílá
  • Provedení výrobku: bílá barva

Pokud si rádi uvaříte svůj oblíbený čaj nebo kávu také na cestách, pak je tato rychlovarná konvice v hezkém modro-bílém provedení přesně pro vás.

Svými kompaktními rozměry a objemem 0,5 litru je na cesty ideální a nebude vám nikde zavazet. Díky spínači ON/OFF ji můžete kdykoliv během provozu vypnout. Konvice je vybavena skrytým topným tělesem pod nerezovým dnem a její údržba je tedy mnohem jednodušší.

Bezpečnost samotného provozu zajišťuje pojistka proti přehřátí i chodu konvice naprázdno. O jejím provozu budete navíc informováni elegantní světelnou signalizací.

Hladinu požadovaného množství vody vždy dobře odhadnete díky dobře čitelnému vodoznaku a nejen na cestách potěší také dva praktické plastové hrnečky obsažené v balení s konvicí.

Cestovní varná konvice

• Kompaktní malá konvice ideální na cestování
  • Příkon 1000 W
  • Max. objem 0,5 l
  • Spínač ON/OFF umožňuje kdykoliv zapnutí/vypnutí v průběhu provozu
  • Součástí balení jsou 2 praktické plastové hrnečky
  • Skryté topné těleso pod nerezovým dnem pro jednoduchou údržbu
  • Bezpečnostní pojistka proti přehřátí a chodu naprázdno
  • Elegantní světelná signalizace provozu
  • Vodoznak pro snadnou kontrolu aktuálního stavu vodní hladiny

Rozměry výrobku:

• Šířka (cm): 14.50
  • Hloubka (cm): 10.50
  • EAN: 8592417052120
  • Záruční doba: 24 měsíců

Cestovní rychlovarná konvice Hyundai ve svěžím modro-bílém provedení vyniká kompaktními rozměry, skrytým topným tělesem s nerez dnem a dvěma plastovými hrnečky.

2zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v Elektro KVART

Výhoda - je malá

• , zakoupeno v MALL.CZ

Odpovídá tomu, co jsem od konvice očekávali

• , zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• Komunikace s obchodem skvělá
    • Konvička dorazila poškozená

Konvičku jsem vrátila za velké vstřícnosti Heureky i Onlineshopu.

• , zakoupeno v EURONICS

• malé rozměry, na cesty je to přesně ono
    • připadá mi, že dost dlouho trvá, než se voda uvaří

celkově jsem spokojen
    na cesty to úplně stačí

• , zakoupeno v EURONICS

• malá velmi vhodná k cestování
    • nemám

Výhodná k cestování i pro 1-2 osoby

• , zakoupeno v Elektro Oáza

• Sama vypne
    • Kratká šňůra

Odpovídá ceně
    Lepší průměr v nabídce trhu .

• , zakoupeno v Obchody24.cz

Jsem spokojen na kemping idealní

• , zakoupeno v KASA.cz

• lehká, malá, moje stará matka si ji chválí

praktická malá konvička

• cestovní malá
    • hrníčky
    • min.množství vody

ideál na cesty a pro jednu až dvě osoby.

• ideál na cesty

malá skladná, ohřívací těleso zabudované= bezpečná