Hyundai VK111B

1 kg
Barva
bílé

• , zakoupeno v Elektro-partner.cz

• Lehká a jednoduchá konvice.
    • Příšerně krátký eletr.kabel a otevřít nálevové víko chce více trpělivosti.

Průměrná konvice odpovídající ceně. Příště bych volila asi kvalitnější.

dobrý a rychlý obchod

• rychlá, spolehlivá (snad) mám ji teprve týden
    • Ještě pořád páchne po umělé hmotě i když jsem ji vyvářel octovou vodou (cca 10x), filtr - sítko - uvnitř konvice se mi zdá zbytečný a rozptyluje nalévanou vodu z konvice mimo ústí nádoby.

Velmi dobrá.

• Objem (l): 1.7
  • Příkon (W): 2000
  • Ukazatel množství vody: ANO
  • Podstavec: jednostranné nasazení konvice
  • Typ ohřevu: nerez topná spirála
  • Regulace teploty: NE
  • Teploměr: NE
  • Filtr: omyvatelný
  • Provedení výrobku: bílá barva

rychlovarná konvice objem 1,7 l bezkabelová – „cordless“ – snímatelná z podstavce topné těleso z nerez oceli automatické vypnutí ochrana proti přehřátí ochrana proti chodu naprázdno o

• , zakoupeno v Elektro-partner.cz

• Lehká a jednoduchá konvice.
    • Příšerně krátký eletr.kabel a otevřít nálevové víko chce více trpělivosti.

Průměrná konvice odpovídající ceně. Příště bych volila asi kvalitnější.

dobrý a rychlý obchod

• rychlá, spolehlivá (snad) mám ji teprve týden

Velmi dobrá.

• , zakoupeno v Elektrosvet.cz

• Rychle se v ní ohřeje voda a je odnímatelná
    • Líbí se mi
    • Nemám nic proti

Líbil se mi vzhled a potřeboval jsem novou konvici
    Je šikovná do ruky
    Jsem s výrobkem spokojený
    Výrobek bych ostatním určitě doporučil
    Rychle se v ní uvaří voda a je odnímatelná
    Aby zboží bylo na skladě

• , zakoupeno v ElektroInternet.cz

• super cena
    • vlastnosti výrobku

S rychovarnou konvicí jsemvelmi spokojena, kupovala jsem ji jako dárek,i hned jsem ji nekolikrát vyzkoušela ,a vše bylo v pořádku.Urˇčité tento obchod jeste navštívím,a vyberu si nejaké spotŕebiče do nové kuchyně.