Graef WK 702

černé
Rozsah regulace teploty
70 - 100 °C

• , zakoupeno v Allegro.cz

• Krásná konvice a přijemné ovládání.

• velmi rychle vaří
    • udržuje teplotu po skončení varu
    • dobrý je zvukový signál
    • je tišší než moje bývalá konvice

Tuto značku jsem si vybrala, jelikož jsem od nich koupila mlýnek na kávu a ten je vynikající. Konvice zatím funguje, nezklamala.

lehká, krásný design, tichá

• Regulace teploty: ANO
  • Teploměr: NE
  • Filtr: vyjímatelný odvápňovací
  • Cestovní: NE
  • Výklopné víko: bezpečnostní se zámkem/západkou
  • Materiál: nerez
  • Barva: černá; nerez
  • Provedení výrobku: černá barva, nerez

Kombinace nerezové oceli a černého akrylu s volbou teploty pro přípravu nápojů.

Optimální teploty vody pro přípravu různých nápojů pouhým stisknutím TLAČÍTKA.

Tlačítko pro vařící vodu * Vařící voda je ideální pro přípravu všech černých čajů, herbálních nálevů a ovocných čajů

Tlačítko pro přípravu vody o teplotě 90°

Vodu o této teplotě potřebujete pro přípravu polofermentovaných čajů

Tlačítko pro přípravu vody o teplotě 80°

Voda o této teplotě je ideální pro přípravu všech druhů zelených čajů a instatních nápojů

Tlačítko pro přípravu vody o teplotě 70°

Takto teplou vodu budete potřebovat pro přípravu japonského čaje Gyokuru Asahi

Specifikace * 4 modře svítící kontrolky pro přípravu vody o různých teplotách:

• 80 °C vhodné pro zelené čaje a instantní nápoje
  • +/- 93 °C vhodné na filtrovanou kávu
  • 100 °C vařící voda vhodné černé čaje, bylinkové a ovocné
  • Kapacita 1,5 l
  • Automatické nastavení teploty vestavěným čidlem
  • Ukazují teplotu vody osvětlením jednotlivých tlačítek
  • Funkce udržení teploty
  • Dvojité stěny nádoby konvice s chladným povrchem
  • Nerezová vnitřní stěna
  • Vnější strana z akrylu
  • Středový kontakt s libovolnou polohou nasazení nádoby v rozsahu 360°
  • Vnitřní vodoznak
  • Otevírání víčka stisknutím tlačítka na horní části držadla konvice
  • Automatické vypnutí konvice jejím sejmutím ze středového kontaktu
  • Vyjímatelný filtr vodního kamene

• EAN: 4001627001414
  • Záruční doba: 24 měsíců

2zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v Allegro.cz

• Krásná konvice a přijemné ovládání.

• velmi rychle vaří
    • udržuje teplotu po skončení varu
    • dobrý je zvukový signál
    • je tišší než moje bývalá konvice

lehká, krásný design, tichá

Kvalitní konvice německá kvalita.Max.spokojenost

• , zakoupeno v AB COM CZECH

Konvici máme krátkou dobu, zatím spokojenost.

• Pěkný a výrazný design. Možnost nastavení teploty dle druhu nápoje. Nepálí i když je na dotek teplá.
    • Dne 27.01.2014 jsem si tuto konvici koupila za 2299 CZK na e-shopu z důvodu toho, že jsem chtěla konvici s teplotami (v minulosti už jsme jednu měli, nešla pak opravit z důvodu, že se na to nedělají náhradní díly, nedovařovala na 100 st. C). Design a německé jméno se mi taky dost líbilo. Tyhle konvice prostě něco stojí za to, že pěkně vypadají a mají možnost nastavení teploty. Loni v listopadu 2018 jsem chtěla konvici opravit. Nejen že přestala vařit na nejvyšší stupeň tedy 100 st. C, ale černý plastový obal praskl. Poptala jsem servis JM servis s.r.o. s fotkami a s popisem. Bohužel oprava není možná. Nejsou náhradní díly. To samé (v ohřevu bodu varu) jako u předchozí konvice. To opravdu neexistuje kvalitní výrobek? Ani když vypadá německy? Měla jsem sto chutí jim napsat ... Takže za mě je tohle obrovské zklamání ... a jakou jsem z ní měla radost!
    • -> hlučná při vaření (máme propojené prostory a je to slyšet docela dost od předchozí)
    • -> zvykala jsem si na styl nalévání (proud vody) do hrníčku. Hubice je kulatá a tak nějak menším proudem to teklo než předchozí, ale zvykly jsme si.
    • -> škoda, že jsem si předem nezjistila zda jde využít prodloužené záruky buď u výrobce nebo u prodejce, příště bych ráda využila ... no a tak jdu shánět novou, jinou značku, bohužel. Tak ráda bych, aby se věci daly opravovat a ne dokola kupovat nové. Asi je troufalé chtít od konvice, aby fungovala déle než cca. 4 roky.

První roky jsem byla maximálně spokojená. I vzhledem k častému čistění díky tvrdé vodě byla konvice jako nová. První byla prasklina plastového obalu, to tak nevadilo, ale to, že nevaří na nejvyšší teplotu je vážně pech. Vypadá krásně, sluší naší kuchyni, ale nemá takovou "trvanlivost" jak bych si představovala. Jo a příště si vyberu tišší. Kdysi na ní recenze nebyly.

• , zakoupeno v MALL.CZ

konvici jsem koupila na doporučení. Teplota vody je volitelná a konvice opravdu dohřívá na přesnou teplotu. Je to povedený výrobek, hrdlo konvičky neodkapává, což mi u staré konvice dost vadilo. I když je ve vyšší cenové relaci, nelituji. Neměnila bych.

• Dizajnovka
    • Možnost ohřát pouze 0,2l
    • Při dosažení teploty decentně pípne, nepřehřívá
    • Při vylévání je nutný větší sklon

V dané cenové relaci lze nalézt více konvic z kvalitních materiálů a s možností nastavení teploty a se signalizací dosažení dané teploty. Tuto konvici jsem vybral, protože se mi zkrátka nejvíce líbila, a mohu ohřívat jen jeden hrnek, což znamená kratší dobu ohřevu. Většina má minimum 0,5 l. Vnitřek je snadno přístupný pro omytí od vodního kamene. Daní za dizajn je horší vylévání, zvláště pokud ohříváte malé množství vody.

• , zakoupeno v Inter-Store.cz

• vzhled,nastaveni teplot ,kvalita provedeni vyrobku

krasna konvice,nejhezci na trhu,ukonceni pripravy vody oznami nerusicim pipnutim,voda se lije plynule ,nikde bokem nevyteka,viko se zveda tise a jemne,nevystreluje

• , zakoupeno v AB COM CZECH

• design
    • kvalita
    • funkce
    • nerez

Vybírali jsme ve vyšší kategorii těchto spotřebičů (s regulací teploty) a jsme spokojeni.
    Obavy byly jen, že konvice bude velká a těžká, ale i pro ženu je to OK. Je tak akorát a navíc je pěkná.
    Funguje bez problémů a velmi rychle.
    Ukazuje teplotu vody i po vypnutí.
    Pípnutí neruší
    Celková spokojenost