Electrolux EEWA 5120

1.41 kg
Barva
bílé

• , zakoupeno v CentrumObchodu.cz

• Výborná ergonomie, výhoda možnosti ohřevu vody pod bod varu nebo var.

Přepínání teploty varu na dvě polohy - cca 70st.C a var dostatečně slouží pro potřeby přípravy různých typů nápojů. Bude i úspora el. energie. Konvice je dobře vyřešena technicky i tvarově, lehká, s příjemným otevíráním víčka, materál kvalitní. Klasická kvalita Electroluxu, byť vyrobená v Číně - nic nevadí, Čínané už dnes umí. Vřele doporučuji.

• , zakoupeno v Eberry.cz

Jsme spokojeni, splnila očekávání.

• , zakoupeno v Eberry.cz

• Konvici jsme již kupovali před 2 lety a byli jsme velmi spokojeni.
    • Konvice drží velmi dobře na podstavci, člověk se o ní nepopálí v porovnání s nerezovými konvicemi.
    • Velmi též oceňujeme možnost 2 teplot - málokdy je opravdu zapotřebí 100C vroucí voda (na kafe ani na čaj to zapotřebí není). Tím se zkracuje čas potřebný k ohřevu vody, stejně jako náklady na elektrickou spotřebu.
    • Genericky k výrobku žádné připomínky; minulá konvice nám začala protékat 3 dny po konci záruky. Doufáme, že tentokráte vydrží déle :)

Celkově dobrá konvice, která splní očekávání standardní rodiny.

Objem
0.75 m
1.41 kg
Barva
bílé

Rychlovarná konvice EEWA5120 v bílém provedeni o objemu 1,5 l umožňuje volbu teploty. V závislosti na tom, co potřebuje připravit - zelený čaj / kávu instantní nebo černý čaj - teplotu můžete nastavit voličem a vybrat tu správnou pro perfektní nápoj. Má trojí automatické vypínání a ochranu proti spuštění naprázno.

Technické parametry objem 1,5 l přepínání teploty – termoregulace trojí automatické vypínání topné těleso zakryté leštěnou nerezovou ocelí vyjímatelný filtr na vodní kámen otočný podstavec vypínač s kontrolkou ochrana proti spuštění naprázdno možnost uschování zdrojového kabelu

• , zakoupeno v CentrumObchodu.cz

• Výborná ergonomie, výhoda možnosti ohřevu vody pod bod varu nebo var.

• , zakoupeno v Eberry.cz

Jsme spokojeni, splnila očekávání.

• Rychle uvařeno.
    • Nehlučná.
    • Možnost nastavení teploty.
    • Moc hezký vzhled (mám i toustovač a každý chválí).
    • Snadná údržba povrchu oproti nerezové nebo barevné.

Konvici mám už dva roky a jsem maximálně spokojená. Šlape jak má, nic neupadlo, nic se neporouchalo.
    Kupuji i pro dceru.

• , zakoupeno v Eberry.cz

• Konvici jsme již kupovali před 2 lety a byli jsme velmi spokojeni.

Celkově dobrá konvice, která splní očekávání standardní rodiny.

Doporučuji.

• , zakoupeno v Expert.cz

• - cena
    • - jednoduchost ovládání
    • - narozdíl od kovových modelů tento plastový nepálí
    • - konvice má velmi úzký otvor - nedovedu si představit, jak ji budu např.čistit, nedá se tam vůbec strčit ruka; i při nalévání vody je to trošku problém (ale možná jde jen o zvyk..)

- zatím máme konvici krátce a jsme spokojení

• rychlý ohřev
    • pěkný design
    • kvalitní zpracování
    • mám strach o "chatrný" spínač, který hrozí ulomením při malinko silnějším zatlačení

Spokojenost, snad jen ohřev vody na menší teplotu by mohl ohřívat tak na 85-90°, teď ohřívá pod 80° (podle specifikace), což je tak na hraně pro rozpustnou kávu.

• , zakoupeno v OKAY.cz

• mohu si přepínat teploty

vše OK

• Skvele fungujici
    • Kvalita za dobrou cenu

Kvalita a dobre funkce

• , zakoupeno v OKAY.cz

• NESMRDÍ!!! už od prvního vaření není voda cítit plastem (měli jsme Bosch-ku, která vyhrála testy v Něměcku a té trvalo několik týdnů než voda nebyla cítit)
    • Možnost nastavení ohřevu na nižší teplotu než vaření. S tím, že není nutno nastavovat před každým varem (jako je to u digitálních) žádné 3x-5x zmáčkni apod.
    • Vaří rychle a
    • při nalévaní neteče voda okolo.
    • Tohle považuji za drobnost, ale pro jistotu.
    • Když nastavím teplotu ohřevu na nižší a v konvi je málo vody (jen 1 hrnek) tak voda dojde až ke kratičkému varu (pod 1s), při větším množství vody funguje bezchybně.

Jednoznačně doporučuji.
    Kvalitní výrobek za rozumnou cenu. A podle mně ideální volba pro ty kteří chtějí často vodu ohřát méně než na 100 C.
    Asi nejlevnější konev s funkcí ohřevu vody (noname konve neuznávám kvůli smradu), navíc není třeba mačkat nělikokrát.
    Mám trvale nastaveno na nižší teplotu a pak už jen naplním vodou a sepnu spínač, oproti známým co mají sofistikovanou konev s možností digitálního nastavení teploty na 50,60,70,80,90,100 C a vždy když chtějí vodu na zelený čaj musí 5x zmáčknout tlačítko a pak teprve ohřívat: