Concept RK 3130

Concept RK 3130 Rychlovarná konvice Concept RK 3130. Konvička s objemem 1,2 l je vhodná do menší domácnosti. Nezabere mnoho místa na kuchyňské lince. Filtr pro zachytávání...
Garantovaný nákup z EBshop.cz

Skladem • 1 varianta79 Kč93 % • 332 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč94 % • 3 550 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč95 % • 1 459 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta99 Kč63 neověřených recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč95 % • 431 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč97 % • 47 444 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč95 % • 13 060 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta50 Kč99 % • 10 684 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta50 Kč100 % • 3 487 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta99 Kč100 % • 212 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč95 % • 39 397 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč93 % • 18 987 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma97 % • 86 998 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta89 Kč100 % • 641 recenzíDalší informace

0.6 kg
Barva
stříbrné

• , zakoupeno v Elektromarket CZ

konvici Concept jsem koupila podruhé, jsem moc spokojená. Na chalupě jsem měla jinou značku o objemu
    1,7l - ta ze dne na den přestala fungovat, proto jsem si koupila stejnou značku, která mi vyhovuje, je menší a věřím, že i déle vydrží

• , zakoupeno v PATRO.cz

• spokojen
  • , zakoupeno v Elektromarket CZ

Je to již 2. konvice tohoto typu. Koupili jsme ji právě pro dobré zkušenosti s ní. Ta první vydržela opravdu hodně.

Objem
0.6 kg
Barva
stříbrné

Concept RK 3130

Rychlovarná konvice Concept RK 3130. Konvička s objemem 1,2 l je vhodná do menší domácnosti. Nezabere mnoho místa na kuchyňské lince. Filtr pro zachytávání nečistot z vody umístěný uvnitř konvice je možné lehce vyjmout a vyčistit. Perfektní pro nalévání vody do malých hrnečků díky zúženému ústí. Univerzální design matného nerezu s černou se hodí ke každé kuchyni.         Technické parametry:

Objem 1.2 l

Kontrolka provozu ano

Skrytá spirála ano

Barva nerezová/černá

Příkon 1630 W

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta99 Kč94 % • 25 916 recenzíDalší informace

4zákazníci nedoporučují produkt

• , zakoupeno v PATRO.cz

• spokojen
  • , zakoupeno v Elektromarket CZ

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta99 Kč94 % • 25 916 recenzíDalší informace
    Skladem • 1 varianta49 Kč92 % • 511 789 recenzíDalší informace

• velikost akorát nezabírá moc místa. Funguje jak má

Funguje jak má a za přijatelnou cenu

• , zakoupeno v Electro World

S varnou konvicí Concept jsme plně spokojeni.

• , zakoupeno v ExaSoft.cz

Vzhedově pěkná, malá a pro 1 osobu ideální.

• , automaticky přeloženo z Arukereso.hu
    • Velikost a tvar
    • Má strašně silný plastový zápach, velmi těžko se ho zbavuje, takže ji zatím používám jen na mytí nádobí, na spotřebu vody ještě čekám. Ale doufám, že i k tomu bude brzy použitelný!

Vzhledem k jeho velikosti, materiálu a tvaru.

• , automaticky přeloženo z Arukereso.hu
    • Kovový interiér, skryté topné těleso. Žádný hluk, rychlý ohřev.

Malý, praktický, krásný. Doporučuji všem.

• , zakoupeno v Electro World

• Vše ok