Clatronic WKR 3624

Doprava zdarma, Skladem
Garantovaný nákup z Mironet.cz

Skladem • 1 variantaZdarma97 % • 61 427 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč100 % • 2 418 recenzíDalší informace

stříbrné

• fakt funguje
    • na hrnky čaje
    • doba ohřevu do 5 min., v autě super
    • určitě dodržte risku plnění, jinak bude horká potopa!

Za ty peníze jsem to risknul z rozbaleného zboží. Bez obalu a hrnečků. Na cestách perfektní - 1 kW spotřeba, do 5 minut uvařená voda a obsah vystačí na dva hrnky čaje (kafáče). Za mě fakt dobrý. Viděl jsem i překapávače a jiné přímo do auta do zapalovače, ale doby ohřevu jsou přes 30 min.

Konvice slouží pro turistiku

• , zakoupeno v Clatronic CZ & SK

Celková vyška konvici 17 sm, lehoučká + 2 šálečky a malá lžička. Řádně zabaleno, čas ohřevu vody (0,5 l) zhruba 1,45 min, vypinání není automat. je třeba vypnout (jinak voda bublá dal). Pro mně, produkt je v pořádku.

Objem
0.5 l
Materiál nádoby
nerezové
Cestovní
Barva
stříbrné

Rychlovarná konvice o objemu 0,5 litru je vhodná díky příslušenství vhodná pro cestování. Součástí balení je 2x šálek o objemu 170 ml, 1x cestovní taška a 1x lžička. Topné těleso je skryté a vyrobené z nerezové oceli. O provozu informuje kontrolka. Samozřejmostí je funkce automatického vypnutí v době dosažení varu vody. Dále se pak o bezpečnost stará ochrana proti přehřátí a odpařování. Napájení je 110/230 V, 50 Hz a výkon 1000 W.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta99 Kč94 % • 26 568 recenzíDalší informace

• fakt funguje
    • na hrnky čaje
    • doba ohřevu do 5 min., v autě super
    • určitě dodržte risku plnění, jinak bude horká potopa!

Konvice slouží pro turistiku

• , zakoupeno v Clatronic CZ & SK

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta99 Kč94 % • 26 568 recenzíDalší informace
  • , zakoupeno v MALL.CZ

super na cesty

• , automaticky přeloženo z Arukereso.hu
    • Malá velikost, takže se vejde i do malé kuchyně!
    • Plnicí základna není oddělena od nádrže na vodu. Potrubí je velmi krátké, proto by mělo být umístěno v blízkosti stykače.

Byl vybrán kvůli svému vzhledu a velikosti a také ceně.

• Malá, vhodná na cesty.
    • Tlačítko napájení je dost mizerné. Nevím, jak dlouho to vydrží. Mohu ji doporučit pouze pro příležitostné použití. Po zahřátí se vypne, ale nemohu ho znovu zapnout, dokud nevychladne. Otravné.

Koupil jsem si ho, protože dokáže uvařit až 2 deci vody (2-5 dl).

• Malé rozměry, snadná přeprava

Dobrý základ pro dvě použití

• kompaktní
      • Bylo by hezké, kdyby fungoval z cigaretového zapalovače.

Koupeno na cesty

• snadné automatické vypnutí
      • šňůra je krátká

Výrobek musel být vyzvednut následující den.

• , automaticky přeloženo z Arukereso.hu

Hledala jsem praktickou malou konvici na cesty a našla jsem ji.