Heureka.cz - porovnání cen a srovnání produktů

Specifikace Catler KE 8010

Parametry Catler KE 8010

Popis produktu

Tuto elegantní rychlovarnou konvici s ergonomicky tvarovanou rukojetí a objemem 1,7 litrů ocení především milovníci kávy a čaje. Čím je tak výjimečná? Teplotu vody lze totiž nastavit podle druhu připravovaného nápoje. Po dosažení této teploty zazní zvuková signalizace. Konvice navíc dokáže požadovanou teplotu udržovat po dobu 20 minut, čímž vám zajistí dostatečný čas na dokončení příprav chystaného nápoje. Samozřejmostí je také vyjímatelný filtr nebo základna otočná o 360°. Neobvyklá a přehledná jsou podsvětlená tlačítka ovládacího panelu, které najdete na základně přístroje. Výrobce Catler myslel také na bezpečnost, proto je konvice vybavena ochranou proti přehřátí a automatickým vypnutím pro případ zapnutí bez vody.

Pohodlné ovládání

Obsluha rychlovarné konvice je velice jednoduchá. Pomocí ovládacího panelu na základně přístroje si zvolíte teplotní stupeň, na který má být voda ohřátá, a proces spustíte tlačítkem Start. Stejným tlačítkem lze ohřev zastavit. Otevírání víka konvice je vybaveno mechanismem tlumení.

Pohodlné ovládání
Nastavení teploty podle potřeby

Nastavení teploty podle potřeby

Milovníci čajů si přijdou na své. Dobře totiž ví, že pro opravdovou chuť zeleného, bílého, oolong, černého nebo bylinného čaje je důležitá správná teplota. Tato rychlovarná konvice umožňuje vodu ohřát na 80°C, 85°C, 90°C, 95°C nebo 100°C, přesně podle potřeb těchto druhů čajů.

Udržení požadované teploty

Potřebujete-li vodu ohřát a následně ochladit na požadovanou teplotu, např. pro správnou přípravu oblíbeného čaje, nastavte si teplotu, stiskněte tlačítko Keep Warm a následně tlačítko Start. Po zaznění zvukové signalizace získáte vodu požadované teploty, kterou navíc konvice udržuje po dobu 20 minut.

Udržení požadované teploty
Bezpečnost nade vše

Bezpečnost nade vše

Výrobce myslel také na bezpečnost, proto je konvice vybavena ochranou proti přehřátí a automatickým vypnutím pro případ zapnutí bez vody.

Parametry produktu

Souhrn

Zařazení nerezová rychlovarná konvice
Výrobce Catler opravit
Objem ? 1.7 l opravit
Materiál nádoby nerezové opravit
Vnější materiál nádoby nerez/sklo opravit
Vnitřní materiál nádoby nerez opravit
Bezdrátová ano opravit
Filtr ? ano opravit
Cestovní ne opravit
Hmotnost 1.6 kg opravit

Energetické údaje

Příkon ? 2200 W opravit

Možnosti spotřebiče

Regulace teploty ? ano opravit
Ochrana proti přehřátí ? ano opravit
Skrytá topná spirála ? ano opravit
Automatické vypnutí při varu ano opravit
Bezpečnostní pojistka ano opravit
Ukazatel hladiny vody ano opravit
Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Kontaktujte nás!

Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost.
Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.