Kenwood SJM 034

2 kg
Barva
černé

• , zakoupeno v elektrospecialista

• Lehká, perfektní držadlo z příjemné hmoty, velmi lehce se otvírá víko, výborný vodoznak.
    • Nic.

Vřele doporučuji.

• , zakoupeno v TEshop

• Kvalita zpracování
    • Rychlost ohřevu

Kenwood řada K-mix vypadá nádherně. Vše je v kovu.
    Mám už robot K-MIX, tak jsem konvici kupovala k němu.
    Můžu doporučit

Cestovní
2 kg
Barva
černé

Rychlovarná konvice Kenwood  SJM 034 o objemu 1,6l s příkonem 2200W v černém provedení skvěle zapadne do vaší krásné kuchyně. Konvice disponuje skrytým topným tělesem a otočnou základnou. Zapnutí je osvětleno a funkce Flip top vám umožní snadno otvírat víko. Moderní vzhled konvice Kenwood SJM 034 umocňuje lesklý spodní lem a víčko, úchyt konvice je z protiskluzového materiálu.

Příkon  2200 W

Objem vody  1,6 l

Ukazatel vody Ano

Filtr

Skryté topné těleso

Základna otočná o 360°

Osvětlené tlačítko On/Off

Provedení výrobku černá barva

Nerezová ocel prostor pro uložení kabelu vyjímatelný filtr proti usazeninám držadlo s povrchem „Sure Grip“ pro pohodlné ovládání okénko pro kontrolu hladiny vody funkce „flip top“ pro snadné otevírání víčka

• Krásná konvice, super ovladatelná, rychle vaří
    • delší doba varu, než sama vypne
    • bohužel nám po 2 měsících užívání prasklo držadlo v místě zeslabení u otvíracího tlačítka, konvici jsme vyreklamovali, vrátili nám peníze.

I když jsme konvici reklamovali kvůli prasklině na držadle, koupím si určitě stejnou.

• , zakoupeno v elektrospecialista

• Nic.

Vřele doporučuji.

• , zakoupeno v TEshop

• Kvalita zpracování
    • Rychlost ohřevu

Kenwood řada K-mix vypadá nádherně. Vše je v kovu.
    Mám už robot K-MIX, tak jsem konvici kupovala k němu.
    Můžu doporučit