Catler TM 8010

stříbrné
Rozsah regulace teploty
80 - 100 °C

• , zakoupeno v SlevyElektro.cz

• Skvělý čajovar pro přípravu kvalitních čajů.

• Úžasná

• kvalita zpracování
    • funkce
    • nevydrží pád na zem :-)

Konvici jsem používal 7 let, ale rozbila se pádem na zem. Vyhovovala mi na 100%, takže jsem si koupil znovu stejnou, jen výrobce se mezitím přejmenoval.

Objem
Barva
stříbrné
Rozsah regulace teploty
80 - 100 °C

Automatická konvice na přípravu čaje

Základní popis

- Objem 1,5 l
- Možnost ohřevu vody (max. kapacita 1,5 l) i přípravy čaje (max. kapacita 1,2 l)
- Skleněná konvice Duran Schott
- Otočný základna 360°
- Podsvícený displej zobrazuje nastavenou teplotu a doporučenou dobu louhování čaje
- Magnetický držák nerezového sítka, který umožňuje ponoření a vynoření sítka
- Vodoznak pod rukojetí
- Podsvícená tlačítka ovládacího panelu
- Ergonomicky tvarovaná rukojeť
- Zvuková signalizace dosažení nastavené teploty/varu vody
- Úložný prostor pro síťový kabel ve spodní části podstavce

Funkce

- Výběr teploty podle druhu čaje - Green (zelený), Black (černý), White (bílý), Herbal (bylinkový) nebo Oolong
- Možnost vlastního nastavení teploty čaje
- Výběr intenzity čajového výluhu – Strong (silný), Medium (střední), Mild (slabý)
- Možnost vlastního nastavení intenzity čajového výluhu
- Funkce Keep Warm rpo udržení nastavené teploty po dobu až 1 hodiny
- Možnost opětovné aktivace funkce Keep Warm po sejmutí konvice z podstavce
- Funkce Auto Start pro automatické zapnutí konvice v přednastaveném čase
- Funkce Basket pro aktivaci cyklu automatického vynoření / ponoření čajového sítka při louhování
- Automatické vypnutí a ochrana proti přehřátí při zapnutí bez vody

Příslušenství

- Praktická lžička na dávkování čaje
- Nerezové čajové sítko s praktickým víčkem

Technické specifikace

- Příkon: 1840 W
- Použité materiály: nerezová ocel a Duran Schott sklo
- Rozměry (š×h×v): 16,5 × 25,5 × 21,5 cm

Dokumenty

• , zakoupeno v SlevyElektro.cz

• Skvělý čajovar pro přípravu kvalitních čajů.

• Úžasná

• kvalita zpracování
    • funkce
    • nevydrží pád na zem :-)

• , zakoupeno v SlevyElektro.cz

Mám produkt jako dárek k vánocům, takže se nemohu zatím vyjádřit k funkčnosti, ale doufám, že co je psáno, bude pravda.

• , zakoupeno v tipa.eu

• Produkty firmy Catler mají příznivá hodnocení,varnou konvici jsem viděl v provozu na jedné gastro akci,oslovilo mne hlavně možnost naprogramování času spuštění
    • Pro větší rodinu skleněná nádoba pro přípravu čaje na jen 1,2 l

Klady jednoznačně převyšují zápory

• , zakoupeno v Obchody24.cz

• Jen zadám, jaký čaj nebo jak horkou chci vodu a za chvíli je hotovo.
    • Vynikající doplněk k automatu na kávu :-)
    • nemám nic

Mám různé druhy čajů a nebavilo mě připravovat různě horkou vodu na jejich přípravu. Navíc lze naprogramovat čas začátku přípravy čaje, což je výhodné, když jdu ven se psem - když se vrátím, mám čerstvý čaj. Zařízení je sice dost drahé, ale chtěla jsem si tuto "hračku" pořídit, moc mě nyní baví přípravy rozličných čajů. Mohu si i ohřát vodu např. na 40 st., když si chci dát teplou vodu s citronem. Tento automat na čaj mi naprosto vyhovuje.

• , zakoupeno v Gastro káva

• MÁM TENTO VÝROBEK KRÁTCE, ALE ZATÍM FAKT SUPER, CHTĚL JSEM JE 8010 , ALE TEN UŽ NENÍ,ZATÍM SUPER
    • ZATÍM NIC

VIDĚL JSEM TENTO PRODUKT, JAK NÁM DĚLAJÍ ŠTÁVU Z RŮZNÝCH DRUHŮ OVOCE.JAK RYCHLE A SNADNO. TAK JSEM JEŠTĚ POPROSIL PANÍ CO OBSLUHOVALA TENTO PŘÍSTROJ, ABY MĚ K NĚMU ŘEKLA VÍCE. BYLA TAKÉ SPOKOJENA A NA ZÁVĚR MNĚ UKÁZÁLA, JAK RYCHLE A SNADNO JE PŘÍSTROJ ROZEBRANÝ. CENA TOHOTO VÝROBKU JE MYSLÍM USPOKOJIVÁ VZHLEDEM K KVALITĚ ODŠTAVOVAČE

• , zakoupeno v Catlercz.cz

• nemohu hodnotit
    • přístroj příšel rozbitý dodnes není vyřízena reklamace

mám několik výrobků této značky a jsem velice spokojen
    velice mi mrzí současné problémy

• - design
    • -
    • - všechno

Zakoupil jsem tento produkt a velmi jsem se těšil, až si konečně uvařím čaj tak, jak má být, nebudu hlídat dobu louhování, když to nestihnu vypiji pěkný blaf .... jak již zde bylo řečeno.
    Já jsem si však neuvařil žádný čas, protože konvice se neohřála na st. Funkce basket fungovala aniž jsem ji zapnul, ukazatel času nic neukazoval a louhovalo se to stále, tedy stejně jako bych dal čas do konvice a zapomenul na něj. Dle návodu jsem odpojil od proudu a stejné. Další bylo vyresetovat. Učinil jsem a nic. No byl jsem tak na........., že jsem chtěl vzít kladivo a rozbít to, ale cena mě zarazila, dnes to jdu vrátit a je mi jasné, co si již nekoupím. Takový šmejd za takové peníze to jsem ještě nikdy v životě nekoupil, ale jednou je to vždy poprvé. Tak hodně štěstí pokud se pro to rozhodnete!!

• , zakoupeno v KupToTu.cz

• Snadná obsluha
    • Variabilní nastavení
    • Časovač

Výborná konvice pro milovníky čaje,každý si může připravit čaj dle své chuti. Možnosta nastavení teploty vody i doby louhování.Zatím není vůbec co vytknout kromě poměrně vysoké cenu, ale zase za kvalitu se zaplatit musí.