Bosch TWK6004N

Objem (l): 1.7
Příkon (W): 2400
Ukazatel množství vody: ANO
Podstavec: středový konektor - 360°
Typ ohřevu: ukrytá topná spirála - ploché dno
Regulace teploty: NE
Filtr: vyjímatelný odvápňovací
Cestovní: NE
Výklopné víko: bezpečnostní
Materiál: plast

Provedení výrobku: šedá barva, červená barva

3D MODEL
Ukázka modelu ve 3D zobrazení

Varná konvice cordless "private collection"

objem 1,7l

příkon 2400W

tělo konvice z tepelně odolného plastu

nerezové topné dno = skryté topení

kruhový podstavec se středovým kontaktem

bezpečnostní aretace víka

vyjímatelný nerezový filtr proti usazování vodního kamene

vypínací automatika tlakem páry

ochrana proti přehřátí

oboustranný vnější ukazatel množství vody

osvětlené tlačítko vyp./zap. integrované do ergonomického madla

otevírání víka stiskem tlačítka

líbí se mi tvar
    je tichá rychlá
    použití je prostě super
    doporučila protože sem velice spokojená

• - Stabilní a robustní tvar konvice.
    • - Nespaříte si ruku, nižší postavení držáku
    • Při otevřeném poklopu se automaticky nevypne!

Kvalitní výrobek.

• Celková spokojenost

Hezký vzhled
    Cena
    Doporučuji všem

• rychlá,spolehlivá,sympatická už na pohled
    • _

Konvice se mi líbila na první pohled.Máme ji tři roky a stále je bezvadná.Používání je pohodlné a praktické.Ohřev vody je poměrně rychlý.I čištění je v pohodě.Prostě bezproblémová a úžasná,všem doporučuji!!!

• , zakoupeno v EURONICS

• Značka s kterou mám dobré zkušenosti.

Zatím jsem s konvicí spokojen, ale těžko se hodnotí produkt,,který používám pouze pár dnů.

• , zakoupeno v Alza.cz

• Ryhlá,krasná barva,deasin přijatelný-dle obrázku

• , zakoupeno v KASA.cz

Splňuje naprosto v pohodě svoji funkci.

• Zvolila jsem ji hlavně pro značku a barvu.
    • Při nalévání je horší vidět vodoznak.

Konvici máme 5 let a je používáme ji každý den.Pravidelně ji čistíme a teď začala protékat.Jsem překvapená,že po tak dlouhé době je pořád v nabídce,očividně nezměněna.Nevím,jestli 5 let je málo nebo moc,ale čekala jsem od značky Bosch asi víc.